У Ковельській школі мистецтв відбувся вечір, приурочений творчості знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької

У Ковельській школі мистецтв відбувся вечір, приурочений творчості знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької

Нещодавно у  Ковельській школі мистецтв  провели вечір, який  приурочили творчості видатної української оперної співачки Соломії Крушельницької. Музикознавець Світлана Вавриш познайомила  із життєвим шляхом оперної діви. 
Зокрема, у її виступі йшлося про те, що Соломія Крушельницька виступала на сценах найкращих театрів Європи та Америки: «La Scala» у Мілані, «Метрополітен-Опера» в Нью-Йорку, «Ковен-Гарден» в Лондоні, «Маріїнського  театру» в Санкт-Петербурзі. Їй аплодували у Лісабоні, Монте-Карло, Парижі, Римі, Неаполі, Відні, Варшаві, Львові, Одесі, Буенос-Айресі, Вашингтоні, Чикаго. І всюди – шалений успіх, натовпи захоплених прихильників. Славетні Енріко Карузо та Федір Шаляпін мріяли співати з нею на одній сцені. Про неї писали: «У перші десятиліття ХХ ст. на оперних сценах світу царювали чотири особи чоловічої статі – Баттістіні, Карузо, Тітта Руффо, Шаляпін. І лише одна жінка спромоглася сягнути їх висот і стати врівень з ними. Нею була Соломія Крушельницька...» 
Викладачі та учні також переглянули відеозаписи виступів  української примадонни. Прозвучали пісні з її репертуару у виконанні  викладача Ольги Середи та директора школи Андрія Мигулі. 

Читайте також:

09 жовтня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти