Олег Кіндер: «Ковельчани пишаються творчими колективами й талановитими виконавцями»

Олег Кіндер: «Ковельчани пишаються творчими колективами й талановитими виконавцями»

Дорогі працівники культури та аматори сцени!

Від усієї душі вітаю Вас із професійним святом!

Ваша місія – одна із найпрекрасніших у суспільстві. Ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, зберігаєте та розвиваєте кращі народні традиції, привносите в наше життя позитив і гарний настрій. Ковельчани пишаються творчими колективами й талановитими виконавцями.

Без вихідних і свят ви працюєте для людей. Приємно визнавати, що у Ковелі не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські колективи, даруючи величезну насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого міста, а й за межами Волині, навіть країни. Переконаний, що ви й надалі докладатимете максимум зусиль задля духовного розквіту рідного краю, а міська влада завжди буде підтримувати  розвиток галузі.

Прийміть щиру вдячність за вірність своєму покликанню, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво. Нехай доля буде прихильною до вас, світлим  буде ваш шлях. Бажаю професійних успіхів,  креативу, енергії, цікавих  ідей і натхнення для нових мистецьких проектів! Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!З великою шаною та повагою –
Міський голова Олег Кіндер

Читайте також:

08 листопада 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти