Запрошуємо ковельчан на перегляд військових патріотичних стрічок

Запрошуємо ковельчан на перегляд військових патріотичних стрічок

 З 5 по 11 грудня в Ковельському кінотеатрі “Прем'єра” відбудеться показ шести фільмів - “Позивний Зеніт” та “Воїни духу”. Це здійснюється в рамках проведення заходів військово-патріотичного виховання молоді та збереження пам'яті про подвиги військовослужбовців ЗС України. 

Ці національні стрічки покликані надихати та схиляти молодь, юнацтво і дітей свідомо осмислити події в країні, до духовного зростання. Вони культивують сімейні цінності і дружбу. Автори та режисери – Тетяна Кулаковська і Анна Мартиненко нагороджені відзнаками за особистий внесок у справі обороноздатності країни, військово-патріотичного виховання молоді, а також внесок у розвиток вітчизняного документального кіно патріотично-просвітницьку роботу. 

Запрошуємо ковельчан на перегляд документальних фільмів. Початок сеансів о 14.00 год.

Додатково:

Публіцистично-документальний цикл з п’яти фільмів «Позивний зеніт» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці показує українцям, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. 

«Воїни духу» - це унікальна розповідь про крайні дні, години, хвилини героїчної оборони донецького аеропорту та виборювання метеостанції. Фільм розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі вибуху, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас.

Читайте також:

02 грудня 2019
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти