У Ковелі організували чудове свято для дітей з особливими потребами

У Ковелі організували чудове свято для дітей з особливими потребами

Радість Різдва приносить світло у кожне серце, наповнюючи його добром та любов'ю. Приємно, що вже кілька років поспіль своїм душевним теплом діляться з дітками з особливими потребами члени Церкви євангельських християн баптистів під час організованого ними заходу.  Радісні пісні про народження Христа, про милосердя, любов до ближнього не залишають байдужим жодне серце. На сцені оживають  біблійні герої, які оповідають історію Різдва.
 
Цьогоріч свято відбулося у Палаці учнівської молоді ім.І.Франка. Понад 100 юних ковельчан мали змогу насолодитися різдвяним концертом, отримати гостинці. Кожна сім'я додому принесла не тільки гарний настрій, а й подаровані цікаві, повчальні книги. 
З щирими привітаннями до присутніх звернувся пастор Бойчук Віталій. Він побажав всім міцного здоров'я, миру, добра та злагоди. Завершилася зустріч солодкими  частуваннями, де кожен зміг пригоститися улюбленими смаколиками.
Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді щиро дякує пастору Віталію Бойчуку та молоді Церкви  євангельських християн баптистів за доброчинність і подаровану дітям радість, адміністрації Палацу учнівської молоді ім.І.Франка - за гостинність. 

Читайте також:

11 січня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти