У 2019 у Ковелі розпочав свою діяльність молодіжний центр “Місто ідей”

У 2019 у Ковелі розпочав свою діяльність молодіжний центр “Місто ідей”

У 2019 у Ковелі розпочав свою діяльність  комунальний заклад  молодіжний центр “Місто ідей”. Його створено з ініціативи ковельчан.
Усе розпочиналось з того, що  молодіжні громадські організації конкретними справами доказували, що вони здатні реалізовувати цікаві проєкти, залучаючи все більше молодих людей у своє товариство.

Згодом на зборах громадських організацій було підписано меморандум про співпрацю з метою об’єднання зусиль довкола створення молодіжного центру, де можна ділитися ідеями, втілювати їх у життя, розвиватися та навчатися разом.

Тож міська влада допомогла їм у цьому, зокрема, надала приміщення, необхідне обладнання  та забезпечила  заробітну плату для координаторів центру. Але разом з тим, молоді люди самі планують роботу та визначають, що необхідно молоді для самореалізації.
Зокрема, їм вдалось впродовж року:
Провести понад 200 різнопланових заходів: тренінги (неформальна освіта), воркшопи, національно-патріотичні вишколи, квести, флеш-моби, інтелектуально-психологічні ігри. Заходи відвідали майже 12 тисяч учасників віком 14-35 років.

У Центрі працюють постійно діючі тематичні клуби з ораторського мистецтва, настільних розвиваючих ігор, розмовний англійський клуб для молоді.

Пишаємося та з гордістю інформуємо, що ініціаторами створення та координаторами цих клубів є активна молодь 14-20 років. Вони зарекомендували себе відповідальними та цілеспрямованими особистостями та отримали офіційний статус волонтерів Центру. 

Серед успішних масштабних подій Центру, реалізованих спільними зусиллями влади, представників місцевого бізнесу та активної молоді,  варто відзначити: 
«Фестиваль фарб» до Дня молоді (більше 6 тисяч учасників);
 
Профорієнтаційний проєкт для дітей та молоді «100 ідей для дітей» (більше 3 тисяч учасників);
Фільми під відкритим небом у нашому невеликому місті користувались високим попитом – на перегляди щоразу збиралось понад 200-300 глядачів

Серед проєктів, підтриманих міжнародними організаціями: 
«Погляд молоді на місто» (Агенція США з міжнародного розвитку, Корпус Миру США в Україні) 
Освітній проєкт «Лідери майбутнього» для учнівської та студентської молоді(Агенція США з міжнародного розвитку, Корпус Миру США в Україні)
Тренінг «Активні громадяни» від Британської ради. 

У 2019 році Ковельський молодіжний центр «Місто ідей» визнано одним з кращих в Україні у конкурсі «НАЙКРАЩИХ ПРАКТИК МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ В УКРАЇНІ-2019», що організовується  Міністерством молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

Читайте також:

14 січня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти