Про стан захворюваності на грип та ГРВІ виконком поінформувала завідувач міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський ОЛЦ МОЗ України” Людмила Маляр

Про стан захворюваності на грип та ГРВІ виконком поінформувала завідувач міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський ОЛЦ МОЗ України” Людмила Маляр

Сьогодні проходило засідання виконкому, на якому було розглянуто п’ятдесят різнопланових питань.

Щодо захворюваності на грип та ГРВІ присутніх поінформувала завідувач міськміжрайонного відділу ДУ “Волинський ОЛЦ МОЗ України” Людмила Маляр.

З початку року з приводу ГРВІ звернулося за медичною допомогою 2114 осіб, серед них — 1337 дітей.

З жовтня запроваджено щоденний моніторинг захворюваності серед вихованців закладів освіти міста. Коли епідпоріг перевищив 20% було запроваджено карантин. На сьогодні рівень захворюваності почав знижуватись.

Людмила Маляр зауважила, що у місті досить низький показник щеплень проти грипу, хоча постійно проводиться роз’яснювальна робота в засобах масової інформації.

З метою запобігання виникнення у місті спалахів грипу та ГРВІ рекомендовано посилити протиепідемічні та дезінфекційні заходи. До кінця березня є небезпека епідемічного підйому.

На засіданні виконкому взято до відома інформації про підсумки виконання міського бюджету за 2019 рік, Програми економічного і соціального розвитку міста Ковеля; про роботу відділу фізичної культури та спорту; служби у справах дітей з реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій бездоглядності та вчинення правопорушень дітьми; про проведення осінньо-зимового призову 2019 року громадян України на строкову військову службу; про роботу центру надання адміністративних послуг; загального відділу міської ради.

Прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування.

Читайте також:

13 лютого 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти