На вулиці Луцькій планується будівництво адміністративних приміщень

На вулиці Луцькій планується будівництво адміністративних приміщень

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Луцькій, 27 в місті Ковелі Волинської області».(Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території та визначення параметрів забудови окремої земельної ділянки, всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації: Комунальне  підприємство «Госпрозрахункове  проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля»

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  26 вересня 2019  року № 55/52 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Луцькій, 27»

Відповідальні за організацію розгляду пропозицій – секретар Ковельської міської ради Федосюк Віра Іванівна, начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, розміщена в східній частині міста на вулиці Луцькій та згідно генерального плану належить до територій адміністративних та громадських установ. В межах проектної території планується нове будівництво адміністративних приміщень, гаражів та пункту охорони на земельній ділянці площею 0.2549 га по вул. Луцькій,27 (кадастровий номер 0710400000:27:001:0057), яка перебуває в користуванні для розміщення і обслуговування власних приміщень. Площа забудови  складатиме 348,0 кв.м, площа мощення - 766,0 кв.м, площа озеленення –1435,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали: пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 14 лютого 2020 року до 23 березня 2020 року з  8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника секретарю Ковельської міської ради  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 до 23 березня 2020 року.        
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вулиці Луцькій, 27   в місті Ковелі Волинської області відбудуться 25 лютого 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Виконавчий комітет Ковельської міської ради

Читайте також:

14 лютого 2020
Ковель VS Covid
Станом на 25.01.2021
Захворіли за добу: 24
Одужали за добу: 36
Кількість хворих  в стац. МТМО: 25
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти