Команда “Шанс-Авто” - чемпіон Ковеля з міні - футболу

Команда “Шанс-Авто” - чемпіон Ковеля з міні - футболу

Нещодавно в ДЮСШ ім. Є. Кондратовича проходив відкритий чемпіонат міста з міні - футболу 2020 року серед команд ветеранів 35 років і старших.

У змаганнях взяли участь чотири колективи з Ковеля: «Централь-Старком», «Шанс-Авто», «Волошки», «Ковель ІІ» та «Ветеран» (м. Камінь –Каширський).

Турнір відбувся за коловою системою. В цікавій і напруженій боротьбі гравці виборювали перемогу, показуючи грамотні тактичні дії в захисті, швидкісні атаки.

В результаті п’яте місце здобула команда «Ковель ІІ», четверте - «Ветеран» з Каменя - Каширського, третє виборола «Централь-Старком», друге - «Волошки», а переможцем стали футболісти «Шанс-Авто».

На урочистому закритті начальник відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк вручив грамоти і медалі призерам та переможцям, а красень-кубок отримали чемпіони.

Крім цього, було визначено і нагороджено окремих футболістів за номінаціями: «Кращий бомбардир» - Володимир Бобилєв («Шанс-Авто»), «Кращий нападник» - Петро Нирко («Ветеран»), «Кращий захисник» - Василь Сидун («Ковель ІІ»), , «Кращий воротар» - Леонід Наумчик («Централь-Старком»), «Кращий гравець» - Василь Войтюк («Волошки») .

Відділ фізичної культури та спорту дякує суддівській колегії і вітає переможців, призерів та їх тренерів з вдалим виступом у відкритому чемпіонаті Ковеля.

Читайте також:

13 березня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти