З Днем Незалежності, шановні ковельчани!

З Днем Незалежності, шановні ковельчани!

Вітаю вас з великим національним святом – Днем незалежності України! 24 серпня увійшло в наше життя як особливий день. Ми згадуємо, з чого усе починалося, підбиваємо підсумки зробленого, говоримо про те, що не вдалося і будуємо плани на майбутнє. Впродовж 21-го року ми з вами робили усе, аби наша держава відбулася, своєю працею і талантом щодня примножували її здобутки, ми жили її проблемами та досягненнями. І наш внесок в розбудову рідної землі є досить важливим.
       Варто зауважити, що за роки незалежності помітно змінився і наш Ковель. Зусилля органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій були спрямовані на забезпечення стабільної роботи господарського комплексу, сталого економічного, соціального та культурного розвитку міста.
       Досить успішно заявили про свою діяльність ряд підприємств. Зокрема, ТОВ «Волинь-Кальвіс», ПрАТ «Ковельські ковбаси», ПрАТ «Ковельський хлібокомбінат», ТзОВ «Виробничо-комерційна фірма «Ковель», ТОВ «К.П. «Верес» та інші. В місті зростає мережа закладів торгівлі, яких на сьогодні є понад 400. Введено в експлуатацію 46 новобудов - житлових багатоквартирних будинків, здійснена реконструкція залізничного вузла, введено в дію реконструйований залізничний комплекс, побудовано нові газопроводи на 30 вулицях міста, введено в експлуатацію ЗОШ № 13 та Ковельську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу, створено міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Центр соціальної реабілітації дітей інвалідів, стаціонарне відділення постійного (тимчасового) проживання одиноких непрацездатних громадян пенсійного віку, відділення обласної ДЮСШ інвалідів «Інваспорт».
      Ряд позитивних змін відбулось в галузі медицини. На базі Ковельської районної центральної лікарні відкрито Центр гемодіалізу, Центр мікрохірургії ока, кабінет магнітно-резонансної томографії. Зростає рівень надання освітніх послуг. На базі ЗОШ № 8 запроваджена інклюзивна освіта, на базі № 7 створена спеціальна загальноосвітня школа І ступеня для дітей-інвалідів, на базі ЗОШ - міська гімназія, спеціалізована школа та навчально-виховні комплекси. Можуть пишатися ковельчани і досягненнями у спорті. Маємо переможців Олімпійських та Параолімпійських ігор. 15 спортсменів стали чемпіонами Європи і світу з різних видів спорту, 12 - отримали звання майстрів спорту міжнародного класу, 5 тренерів удостоєні звання Заслужених.
      У Ковелі насичене і різнопланове культурне та духовне життя. За 21 рік незалежності збудовано не один десяток культових споруд, соборів та церков, пам’ятник Тарасу Шевченку та парк культури, меморіальну стелу «Хрест пам’яті жертв більшовицького терору», пам’ятники Жертвам Другої світової війни та ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, стелу пам'яті воїнам-інтернаціоналістам.
      Той стан економіки, культури, соціального розвитку, який маємо сьогодні, є результатом діяльності багатьох поколінь. Кожен з нас вносить свою частку в розбудову міста і держави. Ці зміни не завжди помітні відразу. Важливі досягнення іноді усвідомлюються з плином часу. Тому підвалини добробуту і стабільності, закладені кожним громадянином вільної соборної країни, дадуть свої результати в майбутньому.
        Шановні земляки!
      В історії кожного народу є події і дати, які є для нього епохальними і доленосними. Саме такою визначальною подією для українського народу є День проголошення незалежності України, 21-у річницю якої  відзначаємо цього року. Зичу вам, вашим рідним та близьким міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.
Слава Україні!

З повагою –
міський голова Олег Кіндер


Читайте також:

23 серпня 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти