У Ковелі можна отримати послуги без візиту до ЦНАП

У Ковелі можна отримати послуги без візиту до ЦНАП

У центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради надають такі онлайн-послуги: для фізичних осіб-підприємців доступна державна реєстрація та внесення змін до відомостей, включення відомостей до реєстру та припинення підприємницької діяльності, а для юридичних осіб — державна реєстрація створення підприємства та включення відомостей до реєстру.
Заявник повинен зареєструватися в електронному кабінеті "Онлайн-будинку юстиції". Для реєстрації потрібна лише адреса електронної пошти. Далі необхідно обрати реєстраційну дію та внести відповідні відомості до електронної форми.
 
 
Коли форма заповнена, при переході до наступного кроку генерується документ — реєстраційна картка встановленого зразка, на яку заявнику пропонується накласти свій електронний цифровий підпис. На цьому етапі можна повернутися і виправити внесені відомості або підписати документ своїм електронним цифровим підписом.
 
Після накладання ЕЦП електронний документ надсилається на розгляд державним реєстраторам. Під час реєстрації фізичної особи-підприємця разом з реєстраційною карткою можна заповнити онлайн форму переходу на спрощену систему оподаткування.
 
При проведенні реєстрації підприємця ця форма у порядку електронної взаємодії передається до ДФС, яка на підставі отриманого документа одразу переводить новоствореного підприємця на спрощену систему оподаткування.
 
Під час проведення реєстрації підприємця чи юридичної особи, після внесення відомостей до реєстру та отримання в порядку обміну між реєстрами відомостей про взяття на облік у ДФС, Держстаті та Пенсійному фонді, реєстратор формує виписку з реєстру. Ця виписка одразу стає доступною у кабінеті "Онлайн-будинку юстиції".
 
Реєстрація юридичної особи передбачає подання документів лише для тих юридичних осіб, які планують працювати на підставі модельного статуту.
 
Дії "включення відомостей" про юридичну особу і фізичну особу-підприємця призначені для внесення до реєстру інформації про суб'єкти господарювання, зареєстровані до створення Єдиного державного реєстру, які не були включені до нього.
 
На сьогоднішній день реєстрація бізнесу є однією з найбільш простих та доступних.
 
 
Адміністрація ЦНАП 

Читайте також:

25 березня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти