Буревій завдав чимало шкоди місту і ковельчанам

Буревій завдав чимало шкоди місту і ковельчанам


      На сьогодні у Ковелі на стадії завершення роботи з ліквідації наслідків урагану, що пронісся містом вечірньої пори 24 серпня. Стихійне лихо завдало  шкоди жителям та міському господарству. На вулицях Сагайдачного, Театральній, Луцькій, Ольжича, Ярослава Мудрого, Брестській, Грушевського, Міцкевича, Корольова, бульварі Лесі Українки буревій повикорчовував і поламав майже сотню дерев, які перегородили проїжджу частину доріг і тротуари.  Чимало вулиць і будинків залишились без електро- і водопостачання. У приватному секторі з дахів будівель зірвало шифер та фронтони, частково пошкоджено дахи кількох освітніх закладів.
    Оперативно спрацювала міська комісія з питань надзвичайних ситуацій, зразу ж була організована робота комунальних служб з усунення наслідків негоди. Цього дня комунальники працювали до першої години ночі, унаслідок чого було очищено від дерев  більшу частину  вулиць. Наступного дня вранці  у місті було в основному відновлено електрозабезпечення та водопостачання. Контролював хід робіт особисто міський голова Олег Кіндер.
     Визначається розмір збитків, завданих стихією. Кошти у сумі 70 тисяч гривень,  виділені з резервного фонду міського бюджету, будуть спрямовані на усунення наслідків буревію. Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні виконкому.   Члени виконкому звернули увагу  керівництва Ковельської філії ВАТ "Волиньобленерго" щодо неналежної  організації роботи їх диспетчерської служби та вчасного інформування міської влади, комісії з питань надзвичайних ситуацій, населення про  проведення робіт  з відновлення електрозабезпечення.  Міський голова Олег Кіндер висловив побажання більш тісної співпраці та узгоження і координації спільних дій під час подібних ситуацій.
     Варто зауважити, що допомогу ковельчанам, у яких пошкоджено дахи, надав благодійний фонд "Патріот Волині". Зокрема, уже виділено понад 800 листів шиферу для жителів вулиць Архипенка, Січових Стрільців, Купріна, Кривенького, Рєпіна, Лисенка та ін. Планується і надалі продовжити цю роботу. Найближчим часом ще 500 листів буде передано на ремонт дахів у приватному секторі.
    
 

Читайте також:

27 серпня 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти