Ковельське МТМО готове до прийому хворих з COVID-19

Ковельське МТМО готове до прийому хворих з COVID-19

При поступленні  поодиноких  пацієнтів хворих (підозрілих) COVID-19, прийом буде здійснюватися в інфекційне  відділення  ЦРЛ (33 ліжка). 
 
У ньому підготовлена палата інтенсивної терапії, яка оснащена апаратами штучної вентиляції легень та кисневими  концентраторами.  
 
На випадок масових поступлень хворих на COVID-19 на  базі відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, хірургічного відділення, терапевтичного та кардіологічного відділень буде розгорнуто 120 інфекційних ліжок (по 40 ліжок в кожному  відділенні).
 
Розроблені алгоритми дій медичних працівників при виявленні  хворих (підозрілих) на  COVID-19 та клінчі маршрути пацієнта, який відповідає визначенню  випадку  COVID-19.           
 
Проведено заняття медичних працівників Ковельського МТМО з питань епідеміології, клінічного перебігу, діагностики та лікування гострої респіраторної  хвороби, спричиненої корона вірусом  2019-nCoV.
 
Проведено навчання медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні особи, що відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.
 
Ковельське МТМО

Читайте також:

25 березня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти