Спартакіада у виховній колонії

Спартакіада у виховній колонії

Напередодні  Дня Незалежності  традиційно  в Ковельській виховній колонії  відбулись підсумкові змагання заочної Спартакіади серед неповнолітніх засуджених.
Привітати   засуджених  та нагородити переможців завітали начальник служби у справах дітей Ковельського міськвиконкому, голова піклувальної ради установи Жанна Вельма, начальник  відділу фізичної культури і спорту Ковельського міськвиконкому  Віталій  Волосюк, начальник відділу фізкультурно-спортивної і організаційно масової роботи Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України Леонід Павловський, тренер з професійно-прикладних видів спорту ФСТ  «Динамо»  Сергій Бугайчук.
Керівництво закладу прагнуло залучити до участі у спортивному форумі якомога більше вихованців. Хлопці змагались у різних дисциплінах. Легка атлетика, підняття гирі, футбол, волейбол, баскетбол – усюди кипіла справжня спортивна боротьба. Всі прагнули бути  кращими і здобути переможний трофей. Надзвичайно захопливими були футбольні баталії,  хорошу гру продемонстрували баскетбольні і волейбольні команди. У закладі в цей день було справжнє свято спорту.
Леонід Павловський передав учасникам змагань  вітання від спортсменів, які у складі збірної команди України  представляли  Волинську область  на   Олімпіаді у Лондоні,  та  висловив пропозицію  щодо проведення зустрічей олімпійців із вихованцями колонії.  
Від відділу фізичної культури і спорту Ковельського міськвиконкому хлопці,  які зайняли перші місця, були нагороджені медалями, а призери – грамотами.  Від служби у справах дітей -  солодощами.     
Справжнім подарунком  від ФСТ "Динамо" в області  став перехідний кубок, який отримала команда відділення СПС №1 за  зайняте І загальнокомандне  місце, а також грамоти  переможці - у командних видах спорту:  волейболу, баскетболу та футболу.    
За  активну участь та вагомий  внесок  в  організацію та проведення змагань в рамках ХХІІІ  заочної Спартакіади серед  неповнолітніх засуджених в Ковельській виховній колонії  Жанна Вельма,  Леонід Павловський та Віталій Волосюк   отримали  Почесні грамоти від управління ДПтС в області.Заступник начальника управління державної пенітенціарної служби України у Волинській області майор внутрішньої служби                        
Ю.М. Безушкевич

Читайте також:

28 серпня 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти