Склад населення Ковеля

Склад населення Ковеля

На початок  цього року в м.Ковелі   проживало 68,1 тис. жителів, або 6,6%  всього населення Волині. По чисельності населення місто Ковель ранжується другим у переліку найбільших міст області після міста Луцька (210 тис.осіб). За останні 10 років кількість ковельчан зросла на  1,7 тис. осіб.
Місто Ковель залишається одним із шести наймолодших регіонів області, поступаючись Луцькому, Маневицькому Ратнівському, Любешівському, Камінь-Каширському районам, середній вік населення складає 36 років.
Статевий склад населення міста характеризується перевагою жінок: на кожну тисячу чоловіків припадає в середньому по 1138 представниць “слабкої” статі. В працездатному віці нараховується  42,4 тис.осіб,  що становить  62,2%  всього населення. Демографічне навантаження на 1000 осіб працездатного віку в місті складає 607  непрацездатних.
Кожний п’ятий житель міста - дитина віком до 15 років, кожні троє з десяти  ковельчан – молодь у віці 15-34 роки, 18 відсотків – це пенсіонери. У вікових групах до 30 років  переважають представники “сильної” половини, це обумовлено тим, що хлопчиків народжується більше( на 100 жінок припадає 106 чоловіків). Починаючи з 30 років, спостерігається “дефіцит” чоловіків. Так , у віці 50 років і старше  жінок наполовину більше,  ніж їх однолітків протилежної статі. Це пояснюється, насамперед, більш високою смертністю чоловіків, яка обумовлена як природними ,так і соціальними факторами.


Головне управління статистики  у Волинській області

Читайте також:

29 серпня 2012
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти