Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у містобудівній документації

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 47 в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати)

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території,  визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Прватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від  28 листопада 2019 року 59/53 «Про дозвіл на  розроблення детального плану території по вул. Незалежності, 47 ».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
       
Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, має площу 0,1832 га і знаходиться в центральній частині міста. Проектом передбачається реконструкція  квартири №13 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку по вул.Незалежності, 47, з метою розміщення стоматологічного кабінету. Земельна ділянка, на якій побудовано багатоквартирний будинок має площу 0,1703 га, кадастровий номер 0710400000:02:011:0028 і перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Також містобудівною документацією  передбачено формування земельної ділянки площею 129 кв.м вздовж будинку, зі сторони вул. Незалежності, для обслуговування багатоквартирного будинку з вбудованими об’єктами громадського призначення. На сформованій ділянці допускається влаштування елементів благоустрою: сходів, пандусів, мощення та декоративного озеленення.   Зокрема, для розміщення входу до проектного стоматологічного кабінету визначено ділянку площею 7,0 кв.м.
Вздовж проїжджої частини вул. Незалежності, біля об’єкта,  передбачено «кишеню» для  паркування 2-х автомобілів.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 

Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території

Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  22 травня 2020 року по 22 червня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
     
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2020 року.                       

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
       
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.
Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови  по вулиці Незалежності, 47 в місті  Ковелі Волинської області відбудуться 23 червня 2020 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

22 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти