У Ковелі планують провести реконструкцію двоповерхової будівлі з ремонту побутової техніки на вул.Незалежності

У Ковелі планують провести реконструкцію двоповерхової будівлі з ремонту побутової техніки на вул.Незалежності

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 172 в місті Ковелі Волинської області» 
userfiles/file/department/architecture/dpt/dpt_nezalezhnosti_172.zip

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення всіх планувальних обмежень згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.
Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля».

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської міської ради від 27 червня 2019 року №52/62 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Незалежності, 172».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:
Територія, на яку розроблено детальний план, має площу 0,0984 га і розміщена в центральній частині міста на вулиці Незалежності. Згідно генерального плану – це території громадської забудови. В межах проектної ділянки планується реконструкція з добудовою існуючої двоповерхової будівлі з ремонту побутової техніки. Земельна далянка, на якій розміщений обєкт, має площу 0.0984га (кадастровий номер 0710400000:08:009:0065) і перебуває у спільній частковій власності для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування. Площа забудови території складатиме 435,0 кв.м, площа мощення - 481,0 кв.м, озеленення – 68,0 кв.м.
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки та вертикального планування території
Текстові матеріали:
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua  у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 22 травня 2020 року по 22 червня 2020 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 червня 2020 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення детального плану території реконструкції забудови по вулиці Незалежності, 172 в місті Ковелі Волинської області відбудуться 23 червня 2020 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

22 травня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти