У Ковелі понад 700 тисяч гривень спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень

У Ковелі понад 700 тисяч гривень спрямують на ремонт й придбання обладнання для шкільних їдалень

Сьогодні відбулася шістдесят восьма сесія міської ради. Традиційно на початку засідання депутати озвучили звернення, в яких в основному говориться про ліквідацію підтоплень.

У ході роботи розглянуто майже 70 питань. Зокрема, внесено зміни до рішення міської ради від 19.12.2019р. № 60/6 “Про міський бюджет міста Ковеля на 2020 рік”. Місто отримало з державного бюджету субвенцію в сумі майже 165 тисяч гривень, які будуть використані на надання освітніх послуг дітям з особливими потребами.

Ще понад 506 тисяч гривень державної субвенції буде спрямовано на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) шкіл міста. Місцевий бюджет співфінансуватиме ці роботи у сумі 217 тисяч гривень, які підуть на закупівлю обладнання.

Також проголосували за перенаправлення 300 тисяч гривень з Місцевої програми розвитку культури та мистецтва на 2019-2021 роки на фінансування допомоги суб’єктам мікропідприємництва для покриття втрат, які вони понесли по сплаті єдиного податку за період вимушеної зупинки діяльності під час карантину. Кошти можуть отримати ФОПи спрощеної системи оподаткування І та ІІ групи платників єдиного податку, які мають найману силу до 10 працівників та зареєстровані в м. Ковелі.

Для спрощення процедури внесено зміни до порядку надання зазначеної допомоги.
Підтримано на сесії рішення про перейменування навчальних закладів, затвердження редакцій їхніх статутів, проведення конкурсів на посади керівників та Положення про конкурс. 

Йдеться про ЗОШ №10, СШ №3, НВК №13, міську гімназію, які стануть ліцеями. Закінчуються строкові трудові договори (контракти) з директорами названих шкіл.

Понад 30 питань стосувались регулювання земельних відносин в місті. Це - надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд, індивідуальних гаражів, садівництва, їх затвердження, оренди землі, її власності, підготовку матеріалів для продажу земельних ділянок по вулиці Грушевського шляхом аукціону тощо.

Погодили обранці громади надання дозволів на розроблення детальних планів територій, їх затвердження та внесення до них змін.
На засіданні депутати прийняли звернення до керівництва держави та обласної влади - щодо збереження Ковельської виховної колонії, логічного завершення реформи децентралізації .

Читайте також:

25 червня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти