У Ковелі оголошено конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти – ліцею №3, ліцею №10, ліцею №13, ліцею імені Олени Пчілки

У Ковелі оголошено конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти – ліцею №3, ліцею №10, ліцею №13, ліцею імені Олени Пчілки

На виконання рішення Ковельської міської ради «Про проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти» від 25 червня 2020 року № 68/8 оголошується конкурс на посаду керівника: 
• ЛІЦЕЮ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
• ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
• ЛІЦЕЮ №10 М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
• ЛІЦЕЮ №13 М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ. 

Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти • ЛІЦЕЙ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 45000, Волинська обл., місто Ковель, вулиця Незалежності, будинок 138.
• ЛІЦЕЙ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 45000, Волинська обл., місто Ковель, вулиця Незалежності, будинок 49.
• ЛІЦЕЙ №10 М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 45000, Волинська обл., місто Ковель, вулиця Міцкевича, будинок 59А ;
• ЛІЦЕЙ №13 М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 45000, Волинська обл., місто Ковель, вулиця 40-річчя Перемоги, будинок 18.
Найменування посади та умови оплати праці • Директор ЛІЦЕЮ №3 ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ; 
• Директор ЛІЦЕЮ ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ М.КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ; 
• Директор ЛІЦЕЮ №10 М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ;
• Директор ЛІЦЕЮ №13 М. КОВЕЛЯ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

За виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Керівникові нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого Керівнику відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною тарифною сіткою відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», а також Наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», з урахуванням економічного і фінансового становища закладу.
Додатково, за рішенням Засновника або управління освіти, у межах наявних коштів на оплату праці можуть виплачуватись надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства України.
Керівникові надається щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів. 
Відповідно до чинного законодавства при наданні щорічної основної відпустки Керівникові виплачується матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі посадового окладу.
Керівнику можуть бути встановлені інші умови матеріального забезпечення, що не заборонені чинним законодавством.
Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу загальної середньої освіти Взяти участь у конкурсі може особа, яка є громадянином України, вільно володіють державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково – педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків, пройшла конкурсний відбір та визнана переможцем конкурсу.
Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:
1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;
2) має судимість за вчинення злочину;
3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;
4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;
5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;
6) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі та терміни їх подання Особи, які бажають взяти участь у конкурсі особисто (або уповноважена згідно з довіреністю особа) подають до конкурсної комісії такі документи: 
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
- копію паспорта громадянина України; 
- копія документа про вищу освіту ( з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної(науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
- довідку про відсутність судимості;
- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
- мотиваційний лист, складений у довільній формі;
Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.
Кінцевий строк  і місце подання документів для участі в конкурсі Кінцевий строк  подання документів: по 30  липня 2020 року 
Документи подаються в управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради, за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності буд. 101.
Етапи конкурсу І етап: з 30 червня 2020 року по 30 липня 2020 року – прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі на посаду директора закладу загальної середньої освіти.
ІІ етап: з 31 липня 2020 року по 06 серпня 2020 року перевірка конкурсною комісією поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам та оприлюднення кандидатур, які допущені до участі у конкурсному відборі.
ІІІ етап: з 07 серпня 2020 року по 13 серпня 2020 року ознайомлення кандидатів з закладом освіти, його трудовим колективом та представниками органів громадського самоврядування закладу загальної середньої освіти
ІV етап: з 20 серпня 2020 року по 21 серпня 2020 року проведення конкурсного відбору:
• проведення письмового іспиту (тестування), з метою перевірки знання кандидата законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;
• перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;
• презентування кандидатами публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.
Дата та місце початку конкурсного відбору: 20 серпня 2020 року; м. Ковель, вул. Незалежності, 73 (приміщення Ковельської міської ради)
V етап: з 25 серпня 2020 року по 26 серпня 2020 року визначення переможця конкурсу та оприлюднення результатів конкурсу на офіційному вебсайті Ковельської міської ради 
з 27 серпня 2020 року по 31 серпня 2020 року призначення переможця конкурсу на посаду та укладання з ним строкового трудового договору (контракту) 
Уповноважена особа надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі Додаткова інформація з питань проведення конкурсу надається управлінням освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради .
• Бичковський Віктор Васильович, начальник управління освіти 
тел.(03352)59518, 0953558440 
• Колода Оксана Панасівна, методист з кадрових питань
тел.(03352)50158, 0952097337
Звертатись за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності 101,
E-mail: kovel_osvita@ukr.net

З повним пакетом документів щодо умов та проведення конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти м. Ковеля можна ознайомитись на сайті управління освіти виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Управління освіти

Читайте також:

26 червня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти