До відома ветеранів війни!

До відома ветеранів війни!

На неодноразові звернення ветеранів війни до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради щодо перерахунку виплати одноразової грошової допомоги до 5 травня у 2020 році, а особливо учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в АТО/ООС, повідомляємо наступну інформацію.

Це питання не відноситься до компетенції управління. Установа лише проводить роботу для забезпечення виплати уже нарахованої щорічної разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а також жертвам нацистських переслідувань за поданими відомостями від підприємств, організацій щодо громадян, які перебувають у них на обліку, та Пенсійного фонду України.

Для працівників управління такі звернення — це додаткові навантаження щодо підготовки відповідей, а пізніше — участь у судових засіданнях, які тривають роками, та надання законодавчо-доказової бази по функціях установ, до компетенції яких відноситься порушене питання.

Враховуючи вищезазначене, для врегулювання цього питання на законодавчому рівні рекомендуємо звертатися до Міністерства у справах ветеранів України.


Софія Сагаль,
начальник управління соціального захисту населення
 

Читайте також:

07 серпня 2020
Фотогалерея
Оголошення
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти