Громадська рада при Ковельській міській раді

Розпорядження міського голови (Скачати)

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів

за участю інститутів громадянського суспільства

з обрання членів Громадської ради при Ковельській міській раді

Установчі збори з обрання членів Громадської ради при Ковельській міській раді відбудуться 6 травня 2016 року в сесійній залі Будинку Рад. Початок зборів об 10-00.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання складу Громадської ради при Ковельській міській раді:

 

Голова групи

Федосюк Віра Іванівна Секретар Ковельської міської ради

Секретар групи

Семерей Руслана Віталіївна  Начальник відділу внутрішньої політики, організаційної роботи та зв’язків з громадськістю

Члени групи

Конащук Юрій Анатолійович Консультант міського голови

Васковець Людмила Андріївна Заступник голови ГО “Підприємці та працівники приватного сектора міста Ковель

Верчук Ігор Васильович Голова президії ГО «Майдан Гідності»

Крецул Василь Йосипович Голова Ковельського відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів

Печенюк Микола Васильович Голова ГО “Всеукраїнське громадське об'єднання “Комітет громадського спротиву”

 Громадська рада при Ковельській міській раді як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється за ініціативою Ковельського міського голови О.Кіндера для забезпечення участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, здійснення громадського контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації загальноміських програм.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства. Строк повноважень Громадської ради - два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення (протокол) інституту громадянського суспільства про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на сайті Ковельської міської ради в розділі «Громадська рада». Документи приймаються ініціативною групою до 6 квітня 2016 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: мю Ковель, вул.. Незалежності,73, каб. 214 з 9-00 до 17-00 год..

 Телефон для довідок: 6-17-26 .


Скачати зразки документів для подання заяви:
(Скачати)

Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти