Мистецькі колективи

Мистецькі колективи

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю „Лісова пісня”

Ансамбль був створений 1972 року. Високе звання „народний аматорський” отримав у 1974 році. Колектив налічує понад 50 учасників. В програмі ансамблю – обробки народних пісень, хорові твори українських композиторів, вокально-хореографічні та окремі танцювальні композиції. Колектив активно виступає з концертами не лише в Україні, а й за її межами. Гостинно приймали ансамбль на фестивалях та конкурсах у Росії, Білорусі, Республіці Польща, Югославії, Угорщині та Німеччині. Керівник хору – Василь Балюк, керівник оркестру – Олексій Кіпень, балетмейстер – Максим Цехончук.

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль “Промінь”

Колектив створений 1969 року, 1974 року було присвоєно звання «народний аматорський». Репертуар колективу охоплює стрілецьку, козацьку тематику, класичні твори, обробки українських народних пісень. Ансамбль - учасник і переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів, неодноразово брав участь у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Волині на сцені Палацу культури «Україна» м. Києва. Учасники колективу постійно дивують глядачів цікавим, оновленим репертуаром і гарним виконанням.
Керівник – Олександр Середа, керівник оркестру – Олексій Кіпень.

Народна аматорська хорова капела

Колектив був створений 1960 року на базі хору медичних працівників міста. 1980 року капелі було присвоєно звання “народна самодіяльна академічна хорова капела”.
Репертуар капели різноплановий та різножанровий: це і твори композиторів-класиків, і обробки українських народних пісень, і духовні твори. Колектив є постійним учасником урочистостей місцевого та обласного рівня. Народна аматорська хорова капела гідно презентувала свою майстерність у міжнародних конкурсах Республіки Польща та Греції.
Керівник – диригент-хормейстер Поліна Панюс.

Народний аматорський ансамбль „Награш”

Народний аматорський ансамбль «Награш» створений 1972 року і донині є одним з найкращих колективів Волинського краю. У своєму репертуарі колектив вдало поєднує виконавську майстерність та образну виразність.
Міжнародне визнання ансамбль „Награш” отримав на фестивалях фольклору в Югославії, Італії, Нідерландах, Польщі, Греції, Німеччині.
Ансамбль брав участь у звіті Волинської області в місті Києві, присвяченому 10-й річниці Незалежності України.
Керівник ансамблю – Віталій Зіньчук.

Народний аматорський симфонічний оркестр

Колектив створено 1973 року. Високе звання «самодіяльний народний» симфонічний оркестр отримав 1985 року.
Колектив виконує твори українських, російських та зарубіжних класиків: Чайковського, Рахманінова, Бізе, Рубінштейна, Гріга, Гулака-Артемовського, Штогаренка, Дорна, Курпінського.
Симфонічний оркестр є постійним учасником міських концертів, звітів художньої самодіяльності міста.
Керівник - викладач Ковельської школи мистецтв Анатолій Літвінчук.


Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто»

Створений 2009 року. За роки активної творчої роботи гурт став учасником числених культурно-мистецьких заходів.
У репертуарі колективу українські фольклорні пісні, записані на теренах Волині. Вирізняє колектив автентичне виконання та колоритне вбрання. Окремим костюмам учасників вже понад сто років. Гурт «Намисто» неодноразово брав участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях етноспрямування в Україні, Німеччині та Республіці Польща. В листопаді 2013 року фольклорному гурту «Намисто» присвоєно звання «народного аматорського».
Керівник – художній керівник НД «Просвіта» Наталія Гончар.


Народний аматорський камерний оркестр “Квінта”

Камерний оркестр «Квінта» створено в 2004 році на базі ансамблю скрипалів учнів та викладачів Ковельської школи мистецтв під керівництвом завідуючої струнно-смичкового відділом Тетяни Корнєвої.
Оркестр славиться активною концертною діяльністю і має значну кількість своїх прихильників серед ковельчан. В репертуарі колективу понад 40 популярних класичних, сучасних та джазових творів (А. Вівальді, Д. Качіні, Т. Альбіноні, Д. Гершвін, В. Івасюк, І. Корнелюк, М. Скорик, І. Стравінський, В. Лич, Р. Паулс, А. Екімян та інші).
Географія концертних майданчиків – м. Київ, м. Бжек Дольний, м. Легіоново (Республіка Польща), м.Кобрин (Республіка Білорусь).
Камерний оркестр «Квінта» - це не тільки колектив музикантів, а і солістів. Головна увага приділяється солістам-дітям, що допомагає розкриттю здібностей юного музиканта, привчає до сценічної витримки, формує майбутнє професійного музиканта.
В 2010 році колектив при фінансовій підтримці Станіслава Предко записав перший диск. На II Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття – 2015р.» (м. Трускавець), оркестр виборов II місце і отримав Диплом лауреата II ступеня. Звання "народний аматорський" присвоєно в 2018 році.
Колектив має свій сайт: http://kvin-ta.ucoz.ru

Муніципальний духовий оркестр

Створений 2011 року за підтримки міського голови О. Кіндера з метою відновлення та розвитку традицій академічного жанру духової музики, патріотичного виховання молоді, популяризації кращих зразків світової класичної спадщини.
Вперше свою виконавську майстерність колектив продемонстрував ковельчанам на День Перемоги – 9 травня 2011 року.

Духовий оркестр забезпечує музичний супровід усіх міських урочистостей.
Керівник – Василь Марцинковський.

Гурт «Родинонька»

Створений 2007 року з метою популяризації української пісні. Колектив дарує слухачам пісенні скарби рідної землі. У репертуарі твори ліричного та жартівливого характеру.
Гурт є активним учасником міських культурно-мистецьких заходів і бажаним гостем різноманітних мистецьких заходів в Республіці Польща.
Керівник – Поліна Панюс.

Гурт «Барви»

Барви

Гурт «Барви» створений в листопаді 2007 року. Керівник гурту– Світлана Оніщук, керівник оркестру – Олексій Кіпень. Назва колективу невипадкова, адже репертуар різнобарвний та колоритний: від українських народних пісень до сучасних. У виконанні гурту звучать білоруські, польські та німецькі пісні. Неодноразово колектив виступав як на міських сценах, так і за кордоном.. Щорічно виступи цього колективу є гарною окрасою мистецьких заходів.


Зразкова студія естрадного співу «Надія»

Студія заснована 1999 року з метою розвитку співочих талантів молоді.
2007 року студія отримала звання «Зразкова», а 2009-го – записано перший диск. Вихованці є лауреатами, дипломантами, переможцями багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів. Випускники «Надії» навчаються в найпрестижніших вузах України.
Студія естрадного співу «Надія» співпрацює з іншими студіями та театрами естрадної пісні України.
Репертуар постійно оновлюється, повною мірою розкриваючи індивідуальні здібності кожного учасника та усю красу сучасної української пісні.
Керівник – Ірина Новожилова.

Зразковий аматорський дитячий колектив народного танцю  «Дзвіночок»

Заснований 2003 року. В колективі займається понад 80 дітей віком від 5-ти до 15-ти років. Робота в колективі спрямована на розвиток і формування естетичного ставлення до мистецтва, краси рухів, творчої активності дітей. Ансамбль вирізняє оригінальність підбору хореографічного матеріалу та сценічного вбрання. Візитівкою колективу є природній артистизм, а безпосередність та щирість дітей стали запорукою участі у чисельних міських заходах та урочистостях .
«Дзвіночок» неодноразовий учасник та переможець багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.
Керівник – Інна Темрук.

Клуб спортивного танцю “Модерн”

Ансамбль створений 2001 року. У колективі займається понад 150 дітей та дорослих віком від 4 до 45 років. Серед них спортивні пари, котрі є фіналістами всеукраїнських та міжнародних турнірів, призерами та володарями кубків чемпіонатів України.
У репертуарі колективу європейські та латиноамериканські танці. Ансамбль “Модерн” є постійним учасником загальноміських культурно-мистецьких заходів, всеукраїнських та міжнародних молодіжних конкурсів.
Керівник – Ігор Ткачук.
Аматорський експериментальний театр-студія «10 ряд 10 місце»
 
Ковельський аматорський експериментальний театр-студія розпочав свою діяльність зовсім недавно. З грудня 2017 року почалися репетиції малого складу театру-студії, а 22 січня 2018 року - відбулася перша прем'єра – камерна вистава "Крижем" та оголошений набір для усіх бажаючих навчатись та творити. З першого лютого 2018 року для студійців розпочались тренінги, уроки, заняття та репетиції. 27 березня – на Міжнародний день Театру Ковельський аматорський експериментальний театр-студія обрав собі назву – «10 ряд 10 місце».
           На сьогоднішній день підібралась чудова команда творчих, амбітних, інтелектуальних, енергійних людей абсолютно різного віку та роду зайнятості. У складі театру-студії зараз близько 50 учасників, які бажають розвиватись та творити, а також робити щось значиме та корисне для свого міста, для своєї країни, адже мистецтво не має кордонів. 
        Колектив театру-студії зі своїми постановками брав участь у різноманітних загальноміських заходах: до дня Соборності України, до дня вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії, до дня Пам’яті та Примирення, до дня захисту дітей, до дня Міста, до дня Захисника України, також актори театру були задіяні як моделі на тематичній фотосесії та в показі-дефіле автентичного і сучасного вбрання «Спадок» до дня Незалежності України.
 
         Графік занять театру-студії – вівторок та четвер о 19:00
         Режисер-постановник - Альона Малюга-Мельникова 
 


Дитяча студія театрального мистецтва


Дитяча студія театрального мистецтва розпочала свою діяльність з 1 жовтня 2018 року.
На сьогоднішній день студійці молодшої та середньої групи взяли участь у тематичному заході до Дня Гідності та Свободи України, а старша група дитячої студії театрального мистецтва – у повному складі – була залучена у групових та масових сценах в показі історичної вистави-перформансу «Легенда про Ковель» - до 500-річчя здобуття Ковелем Магдебурзького права Ковельським аматорським експериментальним театром-студією «10 ряд 10 місце».
Основна мета занять у студії – виховання в дітей гуманістичних, інтелектуальних, загальнолюдських цінностей засобами театрального мистецтва. Протягом навчання студійці вирішують цілий ряд творчих завдань: виховання і розвиток художньої уяви та смаку, творчих ініціатив, емоційної гнучкості, культури мови, тощо. У театральному гуртку можуть навчатися діти різного віку – від 6 до 16 років (у різних вікових групах).
Кожен учень має можливість реалізувати себе в різноманітних галузях художньої діяльності. Заняття у студії розраховані на два рівні навчання: початковий та основний. Передбачається вивчення основних дисциплін театрального мистецтва: акторської майстерності та імпровізації, сценічного руху, сценічної мови та риторики, пластики і координації, вокалу та музики, РОФАМ (розвитку фантазії / уяви та асоціативного мислення), крім того, проводиться робота з емоційним інтелектом дітей.

Графік занять: середа та п’ятниця

молодша група – 6-8 років – на 16:00

середня група – 9-11 років – на 17:00

старша група – 12-15 років – на 18:00

Керівник - Альона Малюга-Мельникова


Графік роботи творчих колективів, гуртків та фізкультурно-оздоровчих секцій НД "Просвіта"

№ п/п Назва установи Адреса, телефон Назва гуртка, колективу, Вік учасни- ків Оплата Розклад занять
1. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня» (хорова група) від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок,четвер з 19.00 до 20.30
2. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня» (танцювальна група) від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 19.00 до 22.00
3. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Промінь» від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок,четвер з 17.30 до 19.00
4. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народна аматорська хорова капела від 18 років і старші Заняття безкоштовні вівторок, четвер з 16.00 до 17.30
5. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто» від 18 років і старші Заняття безкоштовні середа, п’ятниця з 17.30 до 19.30
6. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський муніципаль- ний естрадно-духовий оркестр від 18 років і старші Заняття безкоштовні середа, п’ятниця з 17.00 до 21.00
7. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський ансамбль «Награш» від 18 років і старші Заняття безкоштовні вівторок, п’ятниця з 16.00 до 18.00
8. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Дитяча зразкова студія естрадного співу «Надія» від 4 до 18 років Заняття платні понеділок з 14.00 до 20.00, вівторок з 10.00 до 11.00, з 15.00 до 19.00, четвер з 10.00 до 11.00, з 15.00 до 20.00, п’ятниця з 14.00 до 19.00
9. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Зразковий аматорський дитячий колектив народного танцю «Дзвіночок» від 5 до 15 років Заняття платні понеділок з 16.00 до 20.00, вівторок з 18.00 до 20.00, середа з 16.00 до 20.00, четвер з 18.00 до 20.00, п’ятниця з 16.00 до 20.00
10. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Клуб спортивного танцю «Модерн» від 8 років і старші Заняття платні Танцювальний зал понеділок з 16.00 до 17.00, Зал боксу вівторок з 15.00 до 18.00, з 19.00 до 21.15 Танцювальний зал з 15.00 до 19.00 Танцювальний зал середа з 16.00 до 17.00, Зал боксу четвер 15.00 до 18.00, з 19.00 до 21.15 Танцювальний зал з 15.00 до 19.00 Зал боксу субота з 09.00 до 15.30 Танцювальний зал з 10.00 до 12.00
11. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Танцювальний гурток «ХАУС» (вуличні танці) від 10 років і старші Заняття безкоштовні Танцювальний зал вівторок з 19.00 до 20.00 Зал боксу субота з 16.00 до 18.00 Зал боксу неділя з 12.00 до 14.00
12. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Бокс (КДЮСШ) від 12 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з 11.30 до 13.30 понеділок, середа, п’ятниця з 17.00 до 18.30 , субота з 13.30 до 15.30
13. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Карате від 10 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 18.45 до 20.30
14. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Волинське обласне відділення федерації Французького боксу «САВАТ» від 10 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 10.00 до 11.00, з 20.30 до 22.00
15. КЗ «Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Кікбоксінг (КДЮСШ) від 10 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 16.00 до 20.30, вівторок, четвер з 18.00 до 19.30, субота з 16.00 до 17.30
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти