Мистецькі колективи

Мистецькі колективи

Народний аматорський ансамбль пісні і танцю „Лісова пісня”

Ансамбль був створений 1972 року. Високе звання „Народний аматорський” отримав у 1974 році. Колектив налічує понад 50 учасників. В програмі ансамблю – обробки народних пісень, хорові твори українських композиторів, вокально-хореографічні та окремі танцювальні композиції. Колектив активно виступає з концертами не лише в Україні, а й за її межами. Гостинно приймали ансамбль на фестивалях та конкурсах у Росії, Білорусі, Республіці Польща, Югославії, Угорщині та Німеччині. Керівник хору – Василь Балюк, керівник оркестру – Олексій Кіпень, балетмейстер – Сергій Цехончук.

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль “Промінь”

Колектив створений 1969 року, 1974 року було присвоєно звання «Народний аматорський». Репертуар колективу охоплює стрілецьку, козацьку тематику, класичні твори, обробки українських народних пісень. Ансамбль - учасник і переможець міжнародних та всеукраїнських конкурсів, неодноразово брав участь у творчих звітах майстрів мистецтв та художніх колективів Волині на сцені Палацу культури «Україна» м. Києва.

Керівник – Оксана Мизовець, керівник оркестру – Олексій Кіпень.

Народна аматорська хорова капела

Колектив був створений 1960 року на базі хору медичних працівників міста. 1980 року капелі було присвоєно звання “Народна самодіяльна академічна хорова капела”.

Репертуар капели різноплановий та різножанровий: це і твори композиторів-класиків, і обробки українських народних пісень, і духовні твори. Колектив є постійним учасником урочистостей місцевого та обласного рівня. Народна аматорська хорова капела гідно презентувала свою майстерність у міжнародних конкурсах Республіки Польща та Греції.

Керівник – диригент-хормейстер Поліна Панюс.

Народний аматорський ансамбль „Награш”

Народний аматорський ансамбль «Награш» створений 1972 року і донині є одним з найкращих колективів Волинського краю. У своєму репертуарі колектив вдало поєднує виконавську майстерність та образну виразність.

Міжнародне визнання ансамбль „Награш” отримав на фестивалях фольклору в Югославії, Італії, Нідерландах, Польщі, Греції, Німеччині.

Ансамбль брав участь у звіті Волинської області в місті Києві, присвяченому 10-й річниці Незалежності України.

Керівник ансамблю – Віталій Зіньчук.

Народний аматорський симфонічний оркестр

Колектив створено 1973 року. Високе звання «Самодіяльний народний» симфонічний оркестр отримав 1985 року.

Колектив виконує твори українських, російських та зарубіжних класиків: Чайковського, Рахманінова, Бізе, Рубінштейна, Гріга, Гулака-Артемовського, Штогаренка, Дорна, Курпінського.

Симфонічний оркестр є постійним учасником міських концертів, звітів художньої самодіяльності міста.
Керівник - викладач Ковельської школи мистецтв Анатолій Літвінчук.

Народний аматорський фольклорний гурт «Намисто»

Створений 2009 року. За роки активної творчої роботи гурт став учасником числених культурно-мистецьких заходів.

У репертуарі колективу українські фольклорні пісні, записані на теренах Волині. Вирізняє колектив автентичне виконання та колоритне вбрання. Окремим костюмам учасників вже понад сто років. Гурт «Намисто» неодноразово брав участь у всеукраїнських та міжнародних фестивалях етноспрямування в Україні, Росії та Республіці Польща. В листопаді 2013 року фольклорному гурту «Намисто» присвоєно звання «народного аматорського». 

Керівник – художній керівник НД «Просвіта» Наталія Гончар.

Камерний оркестр “Квінта” Ковельської школи мистецтв

Камерний оркестр «Квінта» створено в 2004 році на базі ансамблю скрипалів учнів та викладачів Ковельської школи мистецтв під керівництвом завідуючої струнно-смичкового відділом Тетяни Корнєвої.

Оркестр славиться активною концертною діяльністю і має значну кількість своїх прихильників серед ковельчан. В репертуарі колективу понад 40 популярних класичних, сучасних та джазових творів (А. Вівальді, Д. Качіні, Т. Альбіноні, Д. Гершвін, В. Івасюк, І. Корнелюк, М. Скорик, І. Стравінський, В. Лич, Р. Паулс, А. Екімян та інші).

Географія концертних майданчиків – м. Київ, м. Бжек Дольний, м. Легіоново (Республіка Польща), м. Черняховськ Калінінградська область (Російська Федерація), м.Кобрин (Республіка Білорусь).

Щороку оркестр бере участь в благодійних концертах:

  • Всеукраїнська акція «Серце до серця»;
  • Концерт-реквієм пам’яті Небесної Сотні;
  • День захисту дітей та інші.

Камерний оркестр «Квінта» - це не тільки колектив музикантів, а і солістів. Головна увага приділяється солістам-дітям, що допомагає розкриттю здібностей юного музиканта, привчає до сценічної витримки, формує майбутнє професійного музиканта.

В 2010 році колектив при фінансовій підтримці Станіслава Предко записав перший диск. На II Всеукраїнському відкритому фестивалі-конкурсі оркестрів, інструментальних ансамблів і мажореток «Яскрава симфонія Прикарпаття – 2015р.» (м. Трускавець), оркестр виборов II місце і отримав Диплом лауреата II ступеня.

Колектив має свій сайт: http://kvin-ta.ucoz.ru

Муніципальний духовий оркестр

Створений 2011 року за підтримки міського голови О. Кіндера з метою відновлення та розвитку традицій академічного жанру духової музики, патріотичного виховання молоді, популяризації кращих зразків світової класичної спадщини.

Вперше свою виконавську майстерність колектив продемонстрував ковельчанам на День Перемоги – 9 травня 2011 року.

2012 року оркестр зайняв ІІ-ге місце в Обласному святі народного танцю та духової музики (м. Луцьк).
Муніципальний оркестр забезпечує музичний супровід усіх міських урочистостей.
Керівник – Василь Марцинковський.

Гурт «Родинонька»

Створений 2007 року з метою популяризації української пісні. Вже 6 років колектив дарує слухачам пісенні скарби рідної землі. У репертуарі твори ліричного та жартівливого характеру.

Гурт є активним учасником міських культурно-мистецьких заходів і бажаним гостем різноманітних урочистостей Ковельщини та області.

Майстерністю колективу захоплювалися глядачі обрядового дійства, що відбувалось у містечку Дубєнка (Республіка Польща).

Керівник – Поліна Панюс.

Гурт «Барви»

Барви

Гурт «Барви» створений в листопаді 2007 року. Художній керівник – Світлана Оніщук, керівник оркестру – Олексій Кіпень. Назва колективу невипадкова, адже репертуар різнобарвний та колоритний: від українських народних пісень до сучасних. У виконанні гурту звучать російські, білоруські, польські та німецькі пісні. Неодноразово колектив виступав як на міських сценах, так і за кордоном. В 2008 році в м.Ленчна (Польща) ковельські артисти вибороли Гран-прі на Міжнародному фестивалі вуличних музик. Щорічно виступи цього колективу є гарною окрасою святкування дня міста Барзенхгаузена (Німеччина).

Хор ветеранів війни і праці

Хор ветеранів війни і праці

Хор ветеранів війни і праці відомий не тільки в нашому місті, а й за його межами. Він є неодноразовим переможцем обласних конкурсів хорових колективів. На базі хору створена вокальна група. В репертуарі різножанрові твори, але особливе місце займає тема війни.

Зразкова студія естрадного співу «Надія»

Студія заснована 1999 року з метою розвитку співочих талантів молоді.

2007 року студія отримала звання «Зразкова», а 2009-го – записано перший диск. Вихованці є лауреатами, дипломантами, переможцями багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та фестивалів. Випускники «Надії» навчаються в найпрестижніших вузах України.

Студія естрадного співу «Надія» співпрацює з іншими студіями та театрами естрадної пісні України.

Репертуар постійно оновлюється, повною мірою розкриваючи індивідуальні здібності кожного учасника та усю красу сучасної української пісні.

Керівник – Ірина Новожилова.

Зразкова дитяча студія народного танцю «Дзвіночок»

Заснована 2003 року. В студії займається понад 60 дітей віком від 5-ти до 12-ти років. Робота в колективі спрямована на розвиток і формування естетичного ставлення до мистецтва, краси рухів, творчої активності дітей. Студію вирізняє оригінальність підбору хореографічного матеріалу та сценічного вбрання. Візитівкою колективу є природній артистизм, а безпосередність та щирість дітей стали запорукою участі у чисельних благодійних заходах, урочистостях міського та районного рівнів.

«Дзвіночок» неодноразово відзначений нагородами всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів танцювального мистецтва.

Керівник – Інна Темрук.

Клуб бального танцю “Модерн”

Ансамбль створений 2001 року. У колективі займається понад 100 дітей та дорослих віком від 4 до 45 років. Серед них спортивні пари, котрі є фіналістами всеукраїнських та міжнародних турнірів, призерами та володарями кубків чемпіонатів України.

У репертуарі колективу європейські та латиноамериканські танці. Ансамбль “Модерн” є постійним учасником загальноміських культурно-мистецьких заходів, всеукраїнських та міжнародних молодіжних конкурсів.

Керівник – Ігор Ткачук.

Студія сучасної хореографії “Беллатрікс”

Керівник студії - Ангеліна Гавришук. У колективі займається п’ять вікових груп. «Беллатрікс» є  лауреатом всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів – «Південний експрес» (м.Ялта),  «Волинський пролісок» (м.Луцьк), «Київ-Бест» ( м.Київ).

Студія сучасної хореографії “Пірует”

Студія “Пірует” була створена в 2001 році. Керівник - Марина Приц.

На сьогодні у колективі займається 4 групи - дві молодших, середня та старша.

Репертуар “Піруету”  різноманітний - від чистого модерну до стилізованих народних номерів.

Студія є лауреатом багатьох міжнародних, телевізійних фестивалів і конкурсів.

Студія східного танцю «Ахат»

Студія східного танцю АхатСтудія східного танцю «Ахат» створена у вересні 2010 року під керівництвом призерки чемпіонату України по беллідансу Вікторії Шилюк.
Мистецтво східного танцю зачаровує та надихає, адже танець розкриває у жінці усі емоції, переживання, почуття. Учасниці колективу «Ахат» опановують ази танцю та постійно навчаються і вдосконалюються, даруючи глядачам усю красу цього мистецтва.
На даний час в студії займається 3 групи дітей (від 5 до 15 років) та 3 групи дорослих. Вивчаються такі стилі східного танцю як: класика беллідансу, фольклор, табла соло (танець під барабани), шоу-белліданс, фьюжн – белліданс, танець з шаллю.
Практично за 5 років існування студії її учасниці є призерами багатьох Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, чемпіонатів та фестивалі. Зокрема, «Бал-Белліданс» (м. Київ), «Джаліла» (м. Луцьк),  «Рай-Султанай» (м. Рівне), «SunRise» (м. Львів), «Роксоляна» (м. Львів), «Кубок Волині» (м. Луцьк) «Східний Експрес»(м. Київ).
 21 листопада 2015 року учасниці студії здобули титул – ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ у трьох номінаціях.

Графік роботи творчих колективів, гуртків та фізкультурно-оздоровчих секцій

№ п/п Назва установи Адреса, телефон Назва гуртка, колективу, Вік учасни- ків Оплата Розклад занять
1. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський
ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня»
(хорова група)  
від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок,четвер з 19.00 до 20.30
2. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський
ансамбль пісні і танцю «Лісова пісня»
(танцювальна група)
від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 19.00 до 22.00
3. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський
чоловічий вокальний
ансамбль «Промінь»  
від 18 років і старші Заняття безкоштовні понеділок,четвер з 18.00 до 19.00
4. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народна аматорська
хорова капела  
від 18 років і старші Заняття безкоштовні вівторок, четвер з 16.00 до 17.30
5. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський
фольклорний гурт «Намисто»  
від 18 років і старші Заняття безкоштовні середа, п’ятниця з 17.30 до 19.30  
6. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Муніципальний
естрадно-духовий оркестр  
від 18 років і старші Заняття безкоштовні середа, п’ятниця з 18.00 до 20.00  
7. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Народний аматорський ансамбль «Награш»   від 18 років і старші Заняття безкоштовні вівторок, п’ятниця з 16.00 до 18.00
8. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Зразкова студія
естрадного співу «Надія»  
від 4 до
18 років
Заняття платні понеділок,п’ятниця з 14.00 до 20.00, середа з 18.00 до 20.00 вівторок, четвер з 10.00 до 11.00, з 14.00 до 20.00
9. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Дитяча студія народного
танцю «Дзвіночок»  
від 5 до
14 років
Заняття платні понеділок, середа, п’ятниця з 16.00 до 20.00, вівторок, четвер, субота з 18.00 до 19.30
10. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Клуб бального танцю «Модерн»   від 8 років
і старші
Заняття платні Малий зал вівторок, четвер з 14.00 до 21.10 субота з 09.00 до 15.30 Великий зал понеділок, середа з 16.00 до 17.00 вівторок, четвер 15.00 до 19.00 субота з 10.00 до 13.00
11. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Танцювальний гурток «ХАУС»
(вуличні танці)  
від 10 років
і старші
Заняття безкоштовні вівторок з 19.05 до 20.00 субота з 16.00 до 19.00 неділя з 12.00 до 14.00  
12. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Танцювальний гурток «Хіп-хоп, брейк-данс»   від 10 років
і старші
Заняття безкоштовні четвер з 19.00 до 20.00 субота з 17.00 до 20.00 неділя з 14.30 до 17.00  
13. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Бокс   від 12 років
і старші
Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 17.00 до 18.30 вівторок, четвер з 7.00 до 8.30
14. Ковельський народний дім «Просвіта» вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Карате   від 10 років
і старші
Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 14.30 до 15.45, з 18.45 до 22.00  
15. Ковельський народний дім «Просвіта» (ФСТ «Україна», ДЮСШ №1) вул. Міцкевича, 10 т. 5-96-45 Французький бокс «САВАТ» (кікбоксинг) від 10 років
і старші
Заняття безкоштовні понеділок, середа, п’ятниця з 09.00 до 10.30, з 17.00 до 20.30 вівторок 19.00 до 20.30
16. Спортивний клуб «Арена-фітнес»   вул.Театральна,18 Студія сучасної хореографії «Беллатрікс»   від 5 до 17 років Заняття платні понеділок- п’ятниця з 14.00 до 20.00 субота з 11.00 до 17.00.
17. Палац культури імені Т.Шевченка вул. Володимирська, 124

   

Студія сучасної хореографії «Пірует»   від 5 до 17 років Заняття платні понеділок-субота з 15.00 до 19.00
18. Ковельська міська друкарня (актовий зал) вул. Грушевського,2 Студія східного танцю «Ахат» від 5 до 30 років Заняття платні понеділок-п’ятниця з 17.00 до 21.00
Фотогалерея
Анонс
Програма про наше місто
Посилання на сайти