Структура виконавчих органів

            Структура виконавчих органів
                                                       

Ковельська міська рада та її структурні підрозділи  
                                                                                 
                                                                                                                           

 

45000, м. Ковель, вул.. Незалежності, 73,
E-mail:
 post@kovelrada.gov.ua        info@kovelrada.gov.ua

1. Апарат управління

Міський голова

Чайка Ігор Леонтійович

6-17-00

6-17-02

Секретар міської ради

Багнова Оксана Леонтіївна

6-17-07

Перший заступник міського голови

Яковлев Тарас Володимирович

6-17-03

Заступник міського голови

Маленицька Наталія Дмитрівна

6-17-04

Заступник міського голови

Жигаревич Віктор Володимирович

6-17-15

Керуючий справами виконкому

Чуліпа Іван Ростиславович

6-17-09

Консультант міського голови

Пініс Ігор Олексійович

 

Шепель Наталія Іванівна
 
Старости

Трофимчук Юлія Володимирівна

 

Борка Анатолій Юрійович

 

Бородій Петро Віталійович

 

Корнійчук Ігор Павлович

 

2. Відділ "Секретаріат міської ради"

Начальник відділу

Приведенець Валентина Володимирівна

6-17-21

Головний спеціаліст

Євтушик Юлія Володимирівна

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ

3. Фінансове управління
Начальник управління
Романчук Валентина Олександрівна                                          5-90-40

4. Відділ бухгалтерського обліку і звітності

Начальник відділу, головний бухгалтер

Троцюк Людмила Володимирівна

6-17-13

Заступник начальника відділу

Сачик Людмила Володимирівна

6-17-14

Головні спеціалісти

Коврюк Тетяна Вікторівна 6-17-14

Юхимюк Олена Миколаївна


  5. Відділ матеріально-технічного забезпечення та охорони
Начальник відділу
Ющик Геннадій Федорович  
Заступник начальника відділу  
Бойко Володимир Богданович  
Провідний спеціаліст  
Прадійчук Анатолій Семенович  
                            Завідувач господарством  
Загорський Олег Васильович  
Прибиральники службових приміщень
Дорош Надія Василівна  
Дорош Ольга Володимирівна  
Дурдієва Світлана Олександрівна  
Водії
Чабан Олександр Васильович 6-17-50
Растригін Сергій Володимирович 6-17-50
Охоронники
Солов'янчик Володимир Васильович  
Солов'янчик Микола Іванович  
Данилюк Іван Лаврентійович  
Савич Володимир Григорович  
Козуля Василь Миколайович  

5. Юридичний відділ

Начальник відділу

Куптій Геннадій Анатолійович

6-17-18

Заступник начальника відділу

Назарчук Андрій Георгійович

6-17-17

Головний спеціаліст

Ваврищук Андрій Анатолійович 6-17-17

Кузьмук Тетяна Геннадіївна

6-17-17

6. Відділ з питань  

цивільного захисту та екологічної безпеки

Начальник відділу

Дідковський Юрій Михайлович

6-17-45

Головний спеціаліст
Козакевич Оксана Борисівна

6-17-32

7. Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи

Начальник відділу

Мацюк Валерій Андрійович

6-17-20

Головний спеціаліст

Романюк Антоніна Захарівна

6-17-19

8. Управління "Центр надання адміністративних послуг"

Начальник управління

Чайка Ольга Андріївна

7-17-17

Заступник начальника управління
 
Фіц Олена Юріївна  
Відділ інформаційно-аналітичної роботи  
Начальник відділу   
Ромашук Наталія Леонтіївна 7-17-19
Адміністратори  
Солодун Тетяна Вікторівна  
Гірич Наталія Вікторівна  
                                       Відділ реєстраційної роботи
Начальник відділу
Клімчук Ольга Володимирівна
 7-17-27
Державні реєстратори
 Зенкевич Ніна Леонідівна  
Мороз Тетяна Володимирівна  
 Рабко Світлана Анатоліївна  
Рибалка Ірина валеріївна  
Відділ адміністрування та дозвільних процедур
Начальник відділу  7-17-18
Рудинська Ірина Юріївна  
Адміністратори  
Вовниш Ганна Володимирівна  
Горобець Олексій Олегович  
Панасюк Сергій Іванович  
Шкандрій Світлана Петрівна  
Кобченко Станіслав Євгенович  
Мостика Ольга Іванівна  
Давидович Наталія Леонтіївна  
Відділ соціальної роботи
Начальник відділу  7-17-18
Бедешко Віталій Андрійович  
Адміністратори  
Родюк Лариса Павлівна  
Зяткевич Надія Віталіївна  
Прядун Наталія Вікторівна  
Романюк Руслана Леонідівна  
Відділ біометричних документів
Начальник відділу  7-17-20
Шайнюк Ірина Олегівна  
Адміністратори  
 Жерш Анна Євгенівна  
Байдіна Олена Аскольдівна  
Відділ звернень  
Начальник відділу  
Буран Ольга Анатоліївна  
Адміністратор  
Апатьєва Оксана Юріївна  
Старший інспектор  
Бедешко Вікторія Сергіївна  
Лицюк Євгеній Дмитрович  

9.Відділ економічного розвитку та торгівлі 

Начальник відділу

Понікарчук Юлія Сергіївна
Кондратович Юрій Вікторович

6-17-66

Заступник начальника відділу
Барна Лілія Андріївна 6-17-05

Головні спеціалісти

 

Михалковська Ірина Дмитрівна

6-17-06

Федчук Аліна Олександрівна

6-17-06

Товстига Інна Анатоліївна

 
Ксюк Ольга Олександрівна  
Сектор з питань праці  
Завідувач сектору  
Герасимчук Ліліана Ростиславівна 6-17-05
Головний спеціаліст  
 Філіпчук Діана Віталіївна  6-17-05

10. Відділ  по управлінню майном комунальної власності

Начальник відділу

Васінович Вікторія Павлівна

6-17-28

Головний спеціаліст

Нечаєва Наталія Богданівна

6-17-28


 

11. Відділ обліку, розподілу та приватизації житла

Начальник відділу

Іваненко Ніна Миколаївна

6-17-43

Сектор ведення реєстру територіальної громади
Завідувач сектору  
Кончаківська Тетяна Михайлівна  
Оператори комп'ютерного набору  
 Шепелевич Юлія Вікторівна  
 Стернічук Олена Анатоліївна  

12. Відділ містобудування та архітектури

Начальник відділу, головний архітектор

Мурай Людмила Любомирівна

6-17-39

12.1.Сектор планування та контролю за забудовою міста

Завідувач сектору

Приступчук Марія Іванівна

6-17-40

Головний спеціаліст

 

Чапко Юрій Олексійович

6-17-40

                           Сектор містобудівного кадастру

 

Попіка Світлана Петрівна

6-17-33

Сектор благоустрою, реклами та малих архітектурних форм
Завідувач сектору
Хом'як Максим Олександрович
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства
Начальник управління
 
Головні спеціалісти
Кіндер Олександр Валерійович
Федчук Антоніна Іванівна
Симонік Наталія Володимирівна
Даниленко Неля Андріївна


13. Відділ комунального господарства

Заступник начальника управління, начальник відділу

 

Дудка Сергій Миколайович

6-17-41

Головні спеціалісти

 

Єрохіна Людмила Юріївна

6-17-42

 Вашека Руслан Олександрович  

14. Відділ земельних ресурсів

Начальник відділу


Логвінов Вадим Григорович 6-17-55
Заступник начальника відділу  
Лонюк Алла Валеріївна  

Головні спеціалісти

 

Ящук Світлана Іванівна
Наконечна Леся Іванівна
Демчук Людмила Анатоліївна
Журавська Наталія Володимирівна

Савіна Валентина Ярославівна

6-17-55

6-17-45

15. Відділ внутрішньої політики, організаційної роботи

та зв’язків з громадськістю

Начальник відділу

 

 Семерей Руслана Віталіївна

6-17-08

Головні спеціалісти

 

Сачук Тетяна Іванівна
Сезьоміна Олена Миколаївна
Середюк Анастасія Петрівна

6-17-26

6-17-26

16.  Управління освіти
Начальник управління
Бичковський Віктор Васильович                                     5-95-18       5-35-48
17.  Управління соціального захисту населення
Начальник управління
Сагаль Софія Анатоліївна                                                           5-00-15

18. Управління культури, молоді та спорту

Начальник управління

 

Мигуля Андрій Дмитрович

5-28-07

 21. Відділ охорони здоров’я

Начальник відділу

 

Жолінська Лідія Анатоліївна

6-17-66

23. Служба у справах дітей

Начальник служби

 

Вельма Жанна Валентинівна

6-17-27

Заступник начальника служби з питань опіки та піклування

 

Гупік Микола Іванович

6-17-24

Головний спеціаліст

 

Калінчик Наталія Василівна

6-17-24

 24. Загальний відділ

Начальник відділу

 

Кончаківська Надія Павлівна

6-17-22

Головний спеціаліст

 

Савенко Анна Валеріївна

6-17-00

Завора Надія Юхимівна

6-17-22

25. Відділ програмно-комп'ютерного забезпечення
Начальник відділу  
Скок Дмитро Петрович 6-17-16
Головні спеціалісти  
Повх Інна Артурівна  
Смаль Віктор Юрійович  

25. Відділ ведення Державного реєстру виборців

Начальник відділу

Шуляр Андрій Миколайович

6-17-11

Головний спеціаліст

Пилипчук Віктор Михайлович

6-17-11

26. Архівний відділ

Начальник відділу

Кислюк Олена Микитівна

6-17-47

Головний спеціаліст

Шинкарук Раїса Георгіївна

6-17-47

27. Трудовий архів

Начальник архіву

Головань Раїса Василівна

6-17-47


Ковель VS Covid
Станом на 19.04.2021 
Захворіли за добу: 88
Одужали за добу: 42
Кількість хворих  в стац. МТМО: 85
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти