45000, м. Ковель, вул.. Незалежності, 73, E-mail: post@kovelrada.gov.ua info@kovelrada.gov.ua |
1. Апарат управління |
Міський голова |
Чайка Ігор Леонтійович | 6-17-00 6-17-02 |
Секретар міської ради |
Багнова Оксана Леонтіївна | 6-17-07 |
Перший заступник міського голови |
Яковлев Тарас Володимирович | 6-17-03 |
Заступник міського голови |
Маленицька Наталія Дмитрівна | 6-17-04 |
Заступник міського голови |
Жигаревич Віктор Володимирович | 6-17-15 |
Керуючий справами виконкому |
Чуліпа Іван Ростиславович | 6-17-09 |
Консультант міського голови |
Пініс Ігор Олексійович | |
Білинська Лариса Іванівна | |
Шепель Наталія Іванівна | |
Старости |
Трофимчук Юлія Володимирівна | |
Борка Анатолій Юрійович | |
Бородій Петро Віталійович | |
Корнійчук Ігор Павлович | |
2. Відділ "Секретаріат міської ради" |
Начальник відділу |
Приведенець Валентина Володимирівна | 6-17-21 |
Головний спеціаліст |
Євтушик Юлія Володимирівна | |
Пашкевич Юлія Олександрівна | |
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МІСЬКОЇ РАДИ |
3. Фінансове управління |
Начальник управління |
Романчук Валентина Олександрівна 5-90-40 |
4. Відділ бухгалтерського обліку і звітності |
Начальник відділу, головний бухгалтер |
Троцюк Людмила Володимирівна | 6-17-13 |
Заступник начальника відділу |
Сачик Людмила Володимирівна | 6-17-14 |
Сектор обліку матеріальних цінностей та заробітної плати |
Завідувач сектору |
Юхимюк Олена Миколаївна |
Головний спеціаліст |
Коврюк Тетяна Вікторівна | 6-17-14 |
| |
5. Відділ матеріально-технічного забезпечення та охорони |
Начальник відділу |
Ющик Геннадій Федорович | |
Заступник начальника відділу | |
Бойко Володимир Богданович | |
Головний спеціаліст | |
Лойко Вікторія Вікторівна | |
Завідувач господарством | |
Загорський Олег Васильович | |
Прибиральники службових приміщень |
Дорош Надія Василівна | |
Дорош Ольга Володимирівна | |
Дурдієва Світлана Олександрівна | |
Водії |
Багновий Павло Леонідович | 6-17-50 |
Клиновий Андрій Олегович | 6-17-50 |
5. Юридичний відділ |
Начальник відділу |
Куптій Геннадій Анатолійович | 6-17-18 |
Заступник начальника відділу |
Назарчук Андрій Георгійович | 6-17-17 |
Головний спеціаліст |
Ваврищук Андрій Анатолійович | 6-17-17 |
| |
6. Відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки |
Начальник відділу |
Дідковський Юрій Михайлович | 6-17-45 |
Головний спеціаліст |
Козакевич Оксана Борисівна | 6-17-32 |
7. Відділ з питань діяльності правоохоронних органів, оборонно-мобілізаційної та кадрової роботи |
Начальник відділу |
Мацюк Валерій Андрійович | 6-17-20 |
Головний спеціаліст |
Романюк Антоніна Захарівна | 6-17-19 |
8. Управління "Центр надання адміністративних послуг" |
Начальник управління |
Чайка Ольга Андріївна | 7-17-17 |
Заступник начальника управління | |
Фіц Олена Юріївна | |
Пархомчук Олена Анатоліївна | |
Відділ інформаційно-аналітичної роботи | |
Начальник відділу | |
Ромашук Наталія Леонтіївна | 7-17-19 |
Адміністратори | |
Солодун Тетяна Вікторівна | |
Гірич Наталія Вікторівна | |
Бедешко Вікторія Сергіївна | |
Барилюк Тарас Васильович | |
Відділ реєстраційної роботи |
Начальник відділу |
Клімчук Ольга Володимирівна | 7-17-27 |
Муравська Наталія Іванівна | |
Державні реєстратори |
Зенкевич Ніна Леонідівна | |
Мороз Тетяна Володимирівна | |
Рабко Світлана Анатоліївна | |
Рибалка Ірина валеріївна | |
Відділ адміністрування та дозвільних процедур |
Начальник відділу | 7-17-18 |
Рудинська Ірина Юріївна | |
Адміністратори | |
Вовниш Ганна Володимирівна | |
Горобець Олексій Олегович | |
Панасюк Сергій Іванович | |
Шкандрій Світлана Петрівна | |
Кобченко Станіслав Євгенович | |
Мостика Ольга Іванівна | |
Давидович Наталія Леонтіївна | |
Гапанюк Наталія Федорівна | |
Кондрась Олена Федорівна | |
Відділ соціальної роботи |
Начальник відділу | 7-17-18 |
Бедешко Віталій Андрійович | |
Адміністратори | |
Родюк Лариса Павлівна | |
Зяткевич Надія Віталіївна | |
Прядун Наталія Вікторівна | |
Романюк Руслана Леонідівна | |
Павлова Ірина Степанівна | |
Ілюшик Оксана Василівна | |
Відділ біометричних документів |
Начальник відділу | 7-17-20 |
Шайнюк Ірина Олегівна | |
Адміністратори | |
Жерш Анна Євгенівна | |
Байдіна Олена Аскольдівна | |
9. Управління економічного розвитку та торгівлі |
Начальник управління |
Кондратович Юрій Вікторович | 6-17-66 |
Відділ розвитку підприємництва, торгівлі, сільських територій та транспорту |
Заступник начальника уплавління, начальник відділу |
Барна Лілія Андріївна | 6-17-05 |
Головні спеціалісти | |
Михалковська Ірина Дмитрівна | 6-17-06 |
Товстига Інна Анатоліївна | 6-17-06 |
Відділ інвестиційної політики та проєктної діяльності |
Начальник відділу |
Федчук Аліна Олександрівна | |
Ксюк Ольга Олександрівна | |
Сектор з питань праці | |
Завідувач сектору | |
Герасимчук Ліліана Ростиславівна | 6-17-05 |
Головний спеціаліст | |
Філіпчук Діана Віталіївна | 6-17-05 |
10. Відділ по управлінню майном комунальної власності |
Начальник відділу |
Васінович Вікторія Павлівна | 6-17-28 |
Головний спеціаліст |
Нечаєва Наталія Богданівна | 6-17-28 |
| |
11. Відділ обліку, розподілу та приватизації житла |
Начальник відділу |
Іваненко Ніна Миколаївна | 6-17-43 |
Сектор ведення реєстру територіальної громади |
Завідувач сектору | |
Кончаківська Тетяна Михайлівна | |
Оператори комп'ютерного набору | |
Стернічук Олена Анатоліївна | |
Спеціаліст першої категорії |
Шепелевич Юлія Вікторівна | |
12. Відділ містобудування та архітектури |
Начальник відділу, головний архітектор |
Мурай Людмила Любомирівна | 6-17-39 |
12.1.Сектор планування та контролю за забудовою міста |
Завідувач сектору |
Приступчук Марія Іванівна | 6-17-40 |
Головний спеціаліст | |
Чапко Юрій Олексійович | 6-17-40 |
Сектор містобудівного кадастру | |
Попіка Світлана Петрівна | 6-17-33 |
Сектор благоустрою, реклами та малих архітектурних форм |
Завідувач сектору |
Хом'як Максим Олександрович |
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства |
Начальник управління |
|
Головні спеціалісти |
Федчук Антоніна Іванівна |
Симонік Наталія Володимирівна |
Даниленко Неля Андріївна |
Вашека Руслан Олександрович |
Відділ капітального будівництва |
Заступник начальника управління, начальник відділу | |
Дудка Сергій Миколайович | 6-17-41 |
Головний спеціаліст | |
Кіндер Олександр Валерійович | |
Ніколайчук Сергій Васильович | |
13. Відділ житлово-комунального господарства |
Головний спеціалісти | |
Єрохіна Людмила Юріївна | 6-17-42 |
| |
14. Відділ земельних ресурсів |
Начальник відділу | |
Логвінов Вадим Григорович | 6-17-55 |
Заступник начальника відділу | |
Лонюк Алла Валеріївна | |
Головні спеціалісти | |
Ящук Світлана Іванівна Наконечна Леся Іванівна Демчук Людмила Анатоліївна Журавська Наталія Володимирівна Савіна Валентина Ярославівна Прадійчук Анатолій Семенович Апостол Алла Яківна | 6-17-55 6-17-45 |
15. Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю |
Начальник відділу | |
Семерей Руслана Віталіївна | 6-17-08 |
Головні спеціалісти | |
Сезьоміна Олена Миколаївна Середюк Анастасія Петрівна | 6-17-26 6-17-26 |
16. Управління освіти |
Начальник управління |
Бичковський Віктор Васильович 5-95-18 5-35-48 |
17. Управління соціального захисту населення |
Начальник управління |
Сагаль Софія Анатоліївна 5-00-15 |
18. Управління культури, молоді та спорту |
Начальник управління | |
Мигуля Андрій Дмитрович | 5-28-07 |
Заступник начальника управління | |
Лис Роман Миколайович | |
21. Відділ охорони здоров’я |
Начальник відділу | |
Жолінська Лідія Анатоліївна | 6-17-66 |
23. Служба у справах дітей |
Начальник служби | |
Вельма Жанна Валентинівна | 6-17-27 |
Заступник начальника служби з питань опіки та піклування | |
Гупік Микола Іванович | 6-17-24 |
Головний спеціаліст | |
Калінчик Наталія Василівна | 6-17-24 |
24. Відділ загальної та організаційної роботи |
Начальник відділу | |
Кончаківська Надія Павлівна | 6-17-22 |
Головний спеціаліст | |
Савенко Анна Валеріївна | 6-17-00 |
Завора Надія Юхимівна | 6-17-22 |
Сектор звернень |
Завідувач сектору |
Буран Ольга Анатоліївна | |
Головний спеціаліст |
Апатьєва Оксана Юріївна | |
Старший інспектор |
Лицюк Євгеній Дмитрович | |
Устимук Наталія Валеріївна | |
Сектор організаційно-аналітичної роботи | |
Сачук Тетяна Іванівна | |
25. Відділ програмно-комп'ютерного забезпечення |
Начальник відділу | |
Скок Дмитро Петрович | 6-17-16 |
Головні спеціалісти | |
Повх Інна Артурівна | |
Смаль Віктор Юрійович | |
25. Відділ ведення Державного реєстру виборців |
Начальник відділу |
Шуляр Андрій Миколайович | 6-17-11 |
Головний спеціаліст |
Пилипчук Віктор Михайлович | 6-17-11 |
26. Архівний відділ |
Начальник відділу |
Кислюк Олена Микитівна | 6-17-47 |
Головний спеціаліст |
Шинкарук Раїса Георгіївна | 6-17-47 |
Сектор "Трудовий архів" |
Завідувач сектору |
Головань Раїса Василівна | 6-17-47 |