Освіта

Начальник  управління освіти                           Бичковський В.В.           тел.5-95-18
Головний спеціаліст                                           Жаб'юк Л.М.                   тел.5-94-89
Головний спеціаліст                                           Заславська Л.В.             тел.5-94-89
Спеціаліст І категорії (прийомна)                      Демчук Н.І.                     тел. 5-35-48
Зав.метод кабінетом                                          Верчук С.С.                     тел. 5-01-58
Методист ММК  (зав. кадрами)                          Колода О.П.                   тел. 5-01-58
Методист ММК                                                   Колеснікова Ж.В.            тел. 5-36-17
Методист ММК                                                   Матвіюк Д.Ю.                  тел. 5-36-17
Головний бухгалтер                                           Пархомчук Т.О.               тел.5-12-05
Головний економіст                                           Данилюк А.А.                  тел. 5-36-79
Юрист                                                                 Васковець І.А.                тел. 5-35-48
 
 
№ з\п
 Фото закладу
Керівник закладу освіти
Сайт закладу освіти
телефон
 
ЗОШ, ЗЗСО, гімназія
1.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1
Донюш Тетяна
Миколаївна
тел.5-97-09
2.
 
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2
Ткачук Ігор Олегович
тел.6-46-53
3.
 
Ковельська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №3
Власюк Галина Іванівна
тел. 5-01-07
4.
КЗ «Ковельська міська гімназія імені  Олени Пчілки»
Вальчук Олена Іванівна
тел.5-95-08
5.
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №5
Стасюк Ярослав Васильович
тел.5-04-02
6.
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №6
Харитонова Олена Володимирівна
тел.4-88-79
7.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №7
Кубай Валерій Олександрович
тел. 4-89-78
8.
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №8
Шворак Василь Григорович
тел.5-97-66
9.
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №9
Бідненко Сергій Борисович
тел.6-53-55
10.
Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.№10
Шворак Світлана Іванівна
тел.5-32-39
11.
КЗ «Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11 – ліцей»
Сидорук Галина Олексіївна
тел.5-48-80
12.
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №12
Щур Ігор Романович
тел.6-41-27
13.
КЗ «Навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №13 – колегіум»
Філіпчук Сергій Аркадійович
тел.4-54-31
14.
Вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ст. №1
Оніщук Леонід Дмитрович
тел. 4-87-88
Заклади дошкільної освіти
1.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 "Калинка"
Чепак Ольга Петрівна
тел.5-96-98
2.
Заклад дошкільної освіти (ясла –садок)№2 «Берізка»
Філаретова Тетяна Василівна
тел.5-98-20
3.
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Теремок».
Сидорук Наталія Іванівна
тел. 5-97-45
4.
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)
комбінованого типу №4 «Ромашка»
Ткачук ВІкторія Вікторівна
тел. 5-97-64
 
5.
Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 5 "Сонечко"
Феденяк Галина Ананіївна
тел.5-97-93
 
6.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 6 «Світлячок»
Ліхванчук Юлія Дмитрівна
тел.4-84-88
 
7.
КЗ "Навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №7 загальноосвітня школа І ступеня
Чубата Віра Созонтівна
тел.5-21-04
8.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу №8 "Казка"
Леус Ірина Миколаївна
тел.4-79-54
 
9.
Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад   (центр розвитку дитини ) № 9 «Пролісок».
Лагасюк Ганна Мар'янівна 
тел.6-52-60
 
10.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 10 "Дзвіночок"
Ковальова Олена Петрівна
тел.5-03-85
 
11.
Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11
Шевчик Надія
Василівна
тел 5-44-30
 
12.
Заклад дошкільної освіти (ясла - садок) №12 "Золота рибка"
Багнова Оксана  Леонтіївна
тел.4-54-95
 
13.
Дошкільний навчальний заклад (Центр розвитку дитини) № 13 «Веселка»
Крицун Ніна
Миколаївна
тел. 5-21-53
14.
Комунальний заклад " Дошкільний навчальний заклад (ясла садок) № 14"
Бойчук Олена Яківна

http://kzdnz14.klasna.com/uk/site/administration.html

тел.5-40-22
Заклади позашкільної освіти
1.
ЗПО "Ковельський Палац учнівської молоді імені Івана Франка"
Середюк Тетяна Володимирівна
 
2.
Ковельська станція юних натуралістів
Бобчук Віра Тимофіївна
 
3.
Ковельська станція юних туристів
Хаймик Тамара Олексіївна
4.
Ковельська міська станція юних техніків
Токарець Володимир Михайлович
Syut57.klasna.com
тел.5-19-03
 
 
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти