Енергозбереження


ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ 

 • Програма фінансової підтримки житлового фонду Ковельської територіальної громади:  
  • Програми фінансової підтримки житлового фонду Ковельської територіальної громади на 2021-2024 роки (скачати)  

  • Заяви необхідні для отримання фінансової допомоги (скачати)

    

  • Програми кредитування енергоефективності
   • Програми кредитування енергоефективності для ОСББ(скачати)
   • Програми кредитування енергоефективності для фіз. осіб(скачати)
   • Програма кредитування ПАТ Укргазбанк (Еко енергія "Партнерський 20")(скачати)
  • Рекомендації Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі (скачати)

  Перелік необхідних заходів для економії енергоресурсів


  Фонд Енергоефективності

  Фонд енергоефективності - єдина в Україні державна установа, створена Урядом України відповідно до Закону України Про Фонд енергоефективності з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності.

  Місія Фонду - підняти Україну до європейського рівня енергетичної ефективності шляхом зменшення рівня енергоспоживання та викидів СО2 у житловому секторі, та як наслідок - зменшення негативного пливу на екологію та пом’якшення наслідків зміни клімату.

  Фонд енергоефективності надає підтримку об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) для впровадження енергоефективних заходів шляхом надання грантів та запровадження комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

  Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН) .

  Які рішення пропонує Фонд енергоефективності?
  Фонд покликаний забезпечити довгостроковий механізм фінансування проектів з енергоефективності для багатоквартирних будинків.Якщо у вашому будинку діє ОСББ - ви можете скористатися перевагами Програми Фонду, яка передбачає часткову компенсацію витрат на енергоефективні заходи. Більш детальна інформація про Програму Фонду – за посиланням.Регіональні консультанти IFC, забезпечують постійне інформування про Програму Фонду енергоефективності та супровід проектів для ОСББ.

  1. Як стати учасником програми "Енергодім" - eefund.org.ua

  2. ОСББ м. Ковеля на мапі програми "Енергодім" - https://www.google.com/maps/

    

   

   

   

   
   
   
   
   
   
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2022 
Захворіли за добу: 85
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 28
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти