Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Ковеля
 
Адреса: 45007, м. Ковель, вул.. Відродження, 12А, тел.. (03352) 54065, 
електронна адреса: reabilitaciya_kovel@ukr.net
 

 
Структурні підрозділи центру:
 
Директор центру -  Кисляк Марія Євгенівна
тел.. 54065
Здійснює загальне керівництво центром, несе персональну відповідальність за виконання покладених на установу завдань. Діє від імені управління, представляє його в усіх державних органах та органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях. Забезпечує виконання інших повноважень, покладених на установу.
 
Головний бухгалтер – Васянович Світлана Степанівна
тел. 54065.
Забезпечує ведення бухгалтерського обліку і звітності в установі. Співпрацює з казначейськими і банківськими установами.
 
Відділення соціально-педагогічної реабілітації 
Вчитель-реабілітолог (соціальна реабілітація) – Андрійчук Іванна Сергіївна;
Асистент вчителя-реабілітолога – Сорока Любов Олександрівна.
Здійснюють заходи, спрямовані на розвиток та коригування порушень розвитку дитини-інваліда, розвиток здібностей, створення передумов для інтеграції в суспільство. Відділення створено для тимчасового денного перебування дітей-інвалідів, які мають відповідні медичні показання і потребують спеціальних умов для одержання соціальної реабілітації.
 
Відділення фізичної реабілітації
Медична сестра з масажу –  Городинська Надія Ярославівна
Організовує роботу з масажу, проводить процедури лікувального масажу в комплексі з лікувальною фізкультурою, здійснює підбір схем самомасажу для самостійних занять. Зміст роботи - надання кваліфікованої допомоги методом лікувальної фізкультури та масажу на етапах реабілітації.
Група денного перебування  
Вихователь - Махнюк Віта Петрівна
Планує, організовує, проводить виховну, навчальну роботу з вихованцями. Сприяє становленню їх як особистостей, створює умови для розвитку їх здібностей, обдаровань, талантів. Створює навчально-виховні ситуації, ознайомлює з явищами, фактами та подіями, що відбуваються у суспільстві, природі, побуті, прищеплює навички та вміння, необхідні для життя у суспільстві. 
Відділення створене для денного перебування дітей-інвалідів (без харчування). Заняття проводяться згідно розкладу з 8.00 – до 12.00 год. У відділення приймаються діти віком від 2 до 6 років з фізичними та розумовими вадами розвитку, які отримала статус інваліда.

 
Документи, які подаються для зарахування до Центру:
1.     Заява;
2.     Висновок ЛЛК про встановлення групи інвалідності;
3.     Копія свідоцтва про народження дитини;
4.     Копія індивідуальної програми реабілітації.
 
 
 
 
 
 
Фотогалерея
Програма про наше місто
Посилання на сайти