Депутатські комісії

 - з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів:

 
 Мілінчук Андрій Валерійович
 Федосюк Віра Іванівна
 Середюк Тетяна Володимирівна
 
 голова постійної комісії
 заступник постійної комісії
 секретар постійної комісії
Члени постійної комісії:
 
Стасюк Галина Миколаївна
    
 
 
 

- з питань планування, бюджету і фінансів
 
Уніга Олег Вікторович
Мигуля Андрій Дмитрович
Григола Олена Григорівна
 
 голова постійної комісії
 заступник постійної комісії
 секретар постійної комісії
 
Члени постійної комісії:
 
Кіндер Олег Олексійович
Клімук Вадим Валентинович
Козак Олег Володимирович
Пініс Ігор Олексійович
Черняков Валерій Вікторович
Шпіка Володимир Анатолійович
 
 
 
 

 

- з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення
 
Ткачук Вадим Олегович
Скороход Сергій Олександрович
Дяків Альбіна Антонівна
 
 голова постійної комісії
 заступник постійної комісії
 секретар постійної комісії
 
Члени постійної комісії:
 
Александрук Руслан Миколайович
Ваць Микола Володимирович
Пашкевич Станіслав Юрійович
Печенюк Микола Васильович
Римарчук Василь Михайлович
Шворак Роман Григорович 
 
 
 
 

- з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку територій об'єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр
 
 Семенюк Павло Трохимович
 Дружинович Сергій Олександрович
 Мигуля Олена Павлівна
 
 голова постійної комісії
 заступник постійної комісії
 секретар постійної комісії

Члени постійної комісії:
 
 Васковець Людмила Андріївна
Зайцева Маргарита Романівна
Оксентюк Петро Віталійович
Сеник Наталія Андріївна
 
 
 
 
- з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії
 
Верчук Світлана Степанівна
Рудь Юрій Євгенович
Дружинович Тетяна Іванівна
 
 голова постійної комісії
 заступник постійної комісії 
 секретар постійної комісії
 
Члени постійної комісії:
 
Дружинович Валерій Павлович
Клімашевська Олена Миколаївна
Луцик Ірина Юріївна
Миронюк Андрій Валерійович
Яцук Жанна Василівна
 
 
 


Графіки засідань постійних комісій міської ради за 2020 рік

Графіки засідань постійних комісій міської ради за 2021 рік
Протоколи засідань постійних комісій за 2020 рік.
Протоколи засідань постійних комісій за 2021 рік.
Порядки денні засідань постійних комісій міської ради за 2020 рік
Порядки денні засідань постійних комісій міської ради за 2021 рік


 






 
Ковель VS Covid
Станом на 13.10.2021 
Захворіли за добу: 64
Одужали за добу: 12
Кількість хворих  в стац. МТМО:  91
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти