Звернення міського голови до інвесторів

Радий вітати усіх, кого зацікавили інвестиційні пропозиції міста Ковеля! Історія Ковеля пов’язана з найважливішими подіями, що мали місце на Волинській землі впродовж століть. Вони залишили свій відбиток на сучасному вигляді міста, суттєво вплинули на його економічний розвиток. Беручи свій початок від славного коваля, який викував меч князю Данилу Галицькому, місто й до сьогодні славиться ковальськими виробами. Сучасники називають Ковель – містом залізничників.

Місто є важливим логістичним центром. Сприяє цьому розвинута транспортна мережа. Цей важливий факт має суттєве значення для іноземних партнерів, зацікавлених в розвитку свого бізнесу. Ковель, завдяки зручному географічному розташуванню, має достатньо потужний транспортний потенціал, вирізняється інтенсивним розвитком, помітно впливаючи на регіональну економіку та розвиток Волині в цілому. З кожним роком Ковель набуває дедалі виразніших ознак європейського міста.

Ковель налагодив партнерські стосунки з громадами міст інших країн. В рамках підписаних угод ми співпрацюємо з містами Хелм, Бжег Дольний, Легіоново, Ленчна (Польща), Вальсроде та Барзінгхаузен (Німеччина), Утена (Литва), Пінськ (Білорусія), Ржев (Росія). Така співпраця – це презентація не лише нашого міста, а й нашої держави на міжнародному рівні.

Створення сприятливих умов для забезпечення зовнішніх та внутрішніх інвестицій – одне з головних завдань влади сьогодні. Застосування практики Стратегічного планування дає змогу успішно виконувати поставлені завдання, підвищуючи рівень життя громадян. Ми зацікавлені у встановленні міжнародного співробітництва та довгострокової співпраці з метою здійснення технічного переоснащення базових промислових комплексів, запровадження високотехнологічних виробництв.

Ковель має розгалужену інфраструктуру та потужний промисловий і кадровий потенціал, унікальні технології, перевірені часом ділові стосунки з українськими та зарубіжними партнерами.

Переконаний, що дана інформація допоможе знайти взаємовигідні пропозиції, стане надійним порадником у виборі майбутніх партнерів у бізнесі, буде помічником для тих, хто має намір інвестувати в економіку міста Ковеля. Відкритий для економічного співробітництва, Ковель чекає на нові ділові пропозиції потенційних інвесторів для взаємовигідної співпраці.

І пам’ятайте, успіх приходить до того, хто починає діяти першим!

Ласкаво просимо до Ковеля!

З повагою

Ковельський міський голова                                                 Ігор Чайка

Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти