Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі вітали зі святом мужності, патріотизму, національної єдності

У Ковелі вітали зі святом мужності, патріотизму, національної єдності

До Дня захисників та захисниць України в Ковелі у народному домі «Просвіта» відбулись урочистості.
 
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять усіх, хто віддав життя за рідну землю. 
 
До мешканців громади звернувся міський голова Ігор Чайка. Він зауважив, що 14 жовтня об’єднало людей багатьох поколінь, усіх тих, хто у вирішальні історичні моменти боронив Україну. 
«Ніхто окрім нас не захистить свою землю, свою державу,  свою родину! Всі ми – єдина українська родина. Коли падає один, то за ним мають стати сотні непрохідною стіною. Будьмо єдиними і будемо непереможними», - наголосив він.
Ігор Чайка привітав усіх зі святом та відзначив подяками  військовослужбовців  військової частини А2042, Ковельського територіального центру комплектування та соціальної підтримки,  учасників АТО/ООС, волонтерів. А також він вручив нагороди обласної влади.

Також щирі побажання з нагоди Дня захисників та захисниць України звучали від керівника територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрія Середюка.
Урочистості продовжилися святковим концертом за участю аматорських колективів міста та окремих виконавців. Свій талант продемонстрували:  хор «Вишиванка», клуб спортивного танцю «Модерн»,  народний художній колектив ансамбль народного танцю «Барвінок», народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль “Промінь», гурт «Колорит», дуети «Перевесло», Ірини Михалевич та Ігоря Корнелюка, муніципальний духовий оркестр, солісти Єва Шушкова, Настя Смаль та інші. 
 
Ведуча заходу Наталія Гончар на завершення зустрічі побажала всім миру, єдності, радості й благополуччя. 

Читайте також:

13 жовтня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти