Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Ковельчани здобули перемогу на змаганнях зі спортивного орієнтування «Волинська осінь»

З метою розвитку і популяризації спортивного орієнтування в закладах освіти,  на околиці села Городилець (база ГО “Волинська Січ») відбулися ХХІ обласні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської та студентської молоді «Волинська осінь”.
На старт вийшло 430 учасників з різних куточків Волині, серед яких учні ЗЗСО № 12, ЗЗСО № 9, ліцею № 10 (тренер Інга Бурда) та вихованці Ковельської станції юних туристів (тренери Жанна Лотоцька, Ірина Михасик, Ірина Челяда, Галина Шевчук та Олексій Смаль).
У загальному заліку збірна команда Ковельської громади посіла І місце серед 17 команд Волинської області.

Переможцями та призерами в особистому заліку у свої вікових групах стали:
     І місце: - Сесюк Маргарита, Галайчук Софія, Пасаман Андрій, Сорокіна  Марія;
     ІІ місце: - Бурда Ілля;
     ІІІ місце: - Ковальчук Михайло, Кислюк Ксенія, Дубік Дарія.

Вони нагороджені грамотами та медалями Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання туризму і краєзнавства учнівської молоді, а команда - Кубком та грамотою управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації.

Управління освіти міста Ковеля вітає команду, переможців та призерів в особистому заліку, а також їх тренерів та бажає подальших перемог!