У Ковелі організували захід до Дня спільних дій в інтересах дітей

У Ковелі організували захід до Дня спільних дій в інтересах дітей

 У рамках проведення заходів до Дня спільних дій в інтересах дітей службою у справах дітей спільно з міським центром соціальних служб, працівниками Палацу учнівської молоді було організовано зустріч лідерів учнівського самоврядування з представниками влади, волонтерами. 
 
Тема розмови  - формування залежностей і причини їх виникнення та роль молоді та молодіжних громадських організацій в питаннях профілактики негативних проявів. 
 
Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма поінформувала щодо обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та позбавленнях батьківських прав батьків, які не виконують свої обов’язки  і ведуть нездоровий спосіб життя. 
 
Про психологічну підтримку сімей та дітей говорила директор міського центру соціальних служб Інна Третяк. Стосовно роботи з нарко- та алкозалежними підлітками та особами розповів незалежний консультант з хімічної залежності Едуард Аскеров.
 
Запитання учнів здебільшого стосувалися того, як допомогти  залежним людям. 
 
На завершення зустрічі присутні переглянули презентації школярів та  вислухали їх думку щодо проведення профілактичної роботи з учнівськими колективами.
 
 
Дякую кожному за активну позицію та бажання робити світ кращим!
 
 
Служба у справах дітей
 

Читайте також:

25 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2022 
Захворіли за добу: 85
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 28
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти