Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Тойкуті відкрили дитячо-спортивний майданчик

У Тойкуті відкрили дитячо-спортивний майданчик

Урочисте відкриття відбулося вчора, у День Святого Миколая. Туди завітав міський голова Ігор Чайка разом із секретарем міської ради Оксаною Багновою, заступником міського голови Наталією Маленицькою.
 
«Це ваша заслуга, що майданчик з’явився у Вашому селі. Сама ідея Громадського бюджету якраз і передбачає, що ініціатива, яка належить громаді, нею ж і підтримується. Виділяються кошти, а далі ви самі вирішуєте, що і де робити», - сказав Ігор Чайка. А також він привітав усіх  зі святами.
Цього року фінансування на реалізацію Громадського бюджету отримали сім ініціатив. Одна з них - проєкт з облаштування дитячо-спортивного майданчика «Садовий» в Тойкуті, вартістю 145 тис. 244 грн.
Тепер біля будинку культури, майже в центрі села – простір для відпочинку з баскетбольним майданчиком, спортивними тренажерами, гойдалками, пісочницею та парковими лавами. 
Співавторка проєкту і староста сіл Тойкут, Воля, Доротище, Лапні, Заріччя, Гішин, Любче Юлія Трофимчук розповіла, що ідея створити майданчик виникла ще тоді, коли існувала Тойкутська сільська рада. Але дозволити собі таку суму на його облаштування вони не могли. З приєднанням до Ковельської територіальної громади і з появою Громадського бюджету  з‘явилася можливість втілити задум у життя. До слова, на сайті Громадського бюджету його підтримали 195 людей. 
Юлія подякувала тим, хто проголосував, і тим, хто допоміг проєкт реалізувати. А це, зокрема, місцеві підприємці, депутат Ковельської міської ради Павло Семенюк.
 
Найбільше старання оцінили діти.  Андрій та Тимофій діляться, що  на новий майданчик тепер прибігають завжди із задоволенням. Навіть негода їм не перешкоджає. 
Батьки тішаться не менше. Зокрема, Наталія Мороз подякувала за підтримку і допомогу  створенні майданчика: «Це гарне місце для відпочинку для дітей і дорослих. Коли дивимось на такий результат, у нас виникає безліч нових ідей. Їх, сподіваюсь, наша влада підтримає і буде сприяти їх реалізації».
 
Навесні ж розпочнуть роботи з благоустрою новоствореного простору для відпочинку.
 
Громадський бюджет – в дії.

Читайте також:

20 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти