Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Учора працювала комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів

Учора працювала комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів

Обранці громади продовжують готуватися до сесії. Зокрема,  вчора під головуванням Андрія Мілінчука працювала постійна комісія з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів. 
Депутати підтримали  та рекомендували  схвалити на сесії проєкт бюджету міської територіальної громади на 2022 рік та Програму соціального-економічного розвитку. 
 
На засіданні розглянули кілька  місцевих програм. Зокрема, мобілізаційної підготовки, мобілізації,  приписки та  призову  юнаків   на строкову військову службу;  профілактики правопорушень і злочинів на 2022-2024 роки.
Заслухали інформації про роботу відділів програмно-комп’ютерного забезпечення, ведення Державного реєстру виборців,  архівного відділу та про роботу  виконавчого комітету в третьому кварталі.
 
Йшлося про  Положення про управління культури, молоді,   спорту та туризму  виконавчого комітету Ковельської міської ради. З його новими повноваження депутатів ознайомив начальник структурного підрозділу Андрій Мигуля.
 
Управлінню делегували ще один напрямок роботи —  розвиток туризму в громаді.
 

Читайте також:

21 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти