Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Міський голова підписав контракти з новими керівниками навчальних закладів

Міський голова підписав контракти з новими керівниками навчальних закладів

Ігор Чайка підписав контракт на 2 роки з переможцями конкурсу на посаду директора ЗЗСО “Ліцей №1”  - Оксаною Мельник та ліцею №10 — Максимом Селівончиком
Міський голова разом зі своїм заступником Наталією Маленицькою  та начальником управління освіти Віктором Бичковським привітали нових керівників  з важливим етапом у їх житті.
“Ви достойно пройшли  усі конкурсні випробування. Думаю, що у Вас все вийде. Головне ставте перед собою мету і впевнено до неї йдіть”, - сказав Ігор Чайка.
 
Також запевнив директорів, що вони можуть розраховувати на підтримку міської влади, управління освіти. 
Мер розповів, що на наступний рік з бюджету  громади на розвиток освіти виділяється рекордна сума  - 27 мільйонів гривень. І ті програми, які започатковані, будуть продовжуватись й надалі. Зокрема, хороші зміни чекають і на заклади, які очолили Оксана Анатоліївна та Максим Валерійович.
Очільник міста висловив переконання, що новим директорам вдасться  знайти  взаєморозуміння з працівниками найбільших ліцеїв Ковеля, адже вони не є новачками цих колективів. Кожен з них там був успішним педагогом. Тепер у ролі керівників  їм  разом дасться реалізувати чимало проєктів та продемонструвати хороші результати щодо розвитку закладів та організації освітнього процесу.
 

Читайте також:

22 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти