Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі вітали з професійним святом енергетиків

У Ковелі вітали з професійним святом енергетиків

Сьогодні, 22 грудня, з нагоди  Дня енергетика  у народному домі “Просвіта” відбулись урочистості. 
Привітати колектив  Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго зі святом прийшли перший заступник міського голови Тарас Яковлев та представники районної влади.
«Від вашого професіоналізму та сумлінної роботи залежить стабільне життя та якість побуту мешканців громади. Виконуючи добросовісно свої обов’язки, ви вселяєте впевненість у тому, що в наших будинках буде світло, тепло і затишно», - наголосив Тарас Володимирович. А також побажав присутнім миру, злагоди в родинах, благополуччя, наснаги та оптимізму. 
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і компетентність посадовець вручив Подяки міського голови представникам  філії  - оператору Тетяні  Кравчик, діловоду Ользі Кузьмук та інспектору Марії Неймарк.
 
Вітальні слова звучали й від керівника підприємства Василя Горбачука. Він подякував колегам за відданість обраній професії. Зауважив, що головний секрет їх успіху – це дружній, згуртований колектив. 
Святкового настрою усім присутнім додала концертна програма, яку підготували мистецькі колективи міста та гості з Ратного — народне аматорське  жіноче вокальне тріо “Зорецвіт”.Читайте також:

22 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти