Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Ігор Чайка: Упевнений, наступного року Громадський бюджет буде мати ще більше послідовників та охочих долучитися

Ігор Чайка: Упевнений, наступного року Громадський бюджет буде мати ще більше послідовників та охочих долучитися

Красиво, корисно, повчально, безпечно, сценічно, доступно. Це — про реалізовані у нинішньому році проєкти Громадського бюджету.
 
Останніми днями найбільше у всіх на устах, а правильніше на очах – підсвітка фасаду поліклініки (історична будівля - колишній готель «Брістоль») на вулиці Незалежності. Креативна ідея наймолодшого депутата міської ради Андрія Миронюка нині стала ще одним привабливим магнітом нашого міста.
«Для мене він був, чи не найцікавіший, хоча за бюджетом не найдорожчий. Насолоджуйтесь, ковельчани”, -  написав про цю ініціативу на своїй сторінці у Фейсбук перший заступник міського голови Тарас Яковлев.
 
Серед переможців Громадського бюджету – проєкт ГО “Ватра”. Вони тепер навчають охочих рятувати життя в екстрених випадках на спеціальних манекенах та муляжах. Молоді люди переконали ковельчан у такій необхідності і отримали кошти на комплекс медичних  заходів «Знати. Вміти. Рятувати».
А у Білині Громадський бюджет теж дав старт хорошій справі. Там створили сценічний майданчик біля Будинку культури. Староста Петро Бородій давно мріяв про таку споруду, де б проходили свята, концерти у літню пору. Каже, що не будуть зупинятись на зробленому і ще впорядкують територію навколо. 
Безпечніше і доступніше тепер будуть почуватись мешканці третього будинку на Заводській. Вони отримали кошти на відеонагляд двору та облаштування пандусів до двох під'їздів. Роботи уже  завершуються. 
Закуплено обладнання для спортивних майданчиків, що будуть встановлені біля десятого ліцею у Ковелі та  Ружині.
 
Дитячо-спортивний майданчик з тренажерами, гойдалками, щитком для гри в баскетбол нещодавно з'явився у Тойкуті. Це все теж завдяки тому, що люди повірили в ідею і підтримали її усім селом.
Міський голова Ігор Чайка, який побував на відкритті, зауважив: «Радію, що крок за кроком виконуються проєкти Громадського бюджету. Упевнений, наступного року він буде мати ще більше послідовників та охочих долучитися».
Варто зауважити, що у місцевому бюджеті  на 2022 рік передбачили кошти на цей популярний у нинішньому році проєкт.
 
Нагадаємо, що цьогоріч Громадський бюджет  стартував 1 травня, На участь надійшло 43 проєкти. Вісім - отримали кошти на реалізацію. 

Читайте також:

29 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти