Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі автопарк комунальних підприємств поповнили спеціалізованою технікою

У Ковелі автопарк комунальних підприємств поповнили спеціалізованою технікою

У Ковельській громаді продовжують поповнювати автопарк комунальних підприємств спеціалізованою технікою.

Днями в УВКГ “Ковельводоканал” доставили новий потужний мулосос з вакуумним і каналопромивним обладнанням. Він обійшовся бюджету у 3 мільйони 365 тисяч гривень. За плюсових температур на вулиці машиною будуть проводити профілактичне санітарне очищення колодязів і трубопроводів міської зливової каналізації від мулу та інших забруднень, а також ліквідовуватимуть аварійні засмічення.

Для потреб громади закупили трактори з відвалом для снігу. Вони знаходяться на балансі КП “Добробут”. Їх вартість — 1 мільйон 650 тисяч гривень. Минула зима показала, що такої техніки бракує і вона вкрай необхідна, аби забезпечити розчищення доріг на території усієї громади. Навесні планують закупити ще причепи для цих тракторів. І вони будуть впродовж року використовуватись для господарських потреб.

Також нещодавно “Добробут” отримав два подрібнювачі гілок. Цю техніку можна бачити в дії.
 


До слова, після зимових свят живі ялинки можна буде здати на переробку. Подрібнені на щепу хвойні дерева стануть  добривом для інших рослин.
Новий сміттєвоз на базі шасі МАЗ отримало РЖКП №1. З бюджету громади спрямовано 2 млн 698 тис. грн. Технічні характеристики транспортного засобу говорять про його мобільність. Заднє завантаження дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами та здійснити швидке механічне завантаження. Він може перевозити одночасно великі об’єми твердих побутових відходів. Місткість кузова — 18,5 м³.
 

Крім того, транспортний засіб оснащений потужним пресом, який забезпечує найвищий коефіцієнт ущільнення сміття, що теж збільшує ефективність.

Читайте також:

30 грудня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти