Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У “Класіку” для дітей воїнів, які загинули, захищаючи Україну, провели майстер-клас з приготування піци

У “Класіку” для дітей воїнів, які загинули, захищаючи Україну, провели майстер-клас з приготування піци

Піца - одне з найулюбленіших частувань для дітей та дорослих.  Але смакувати цією стравою - це одна справа, а навчитися її готувати - це вже справжня смачна пригода.
 
Напередодні Різдва у закладі сім’ї ресторанів «Класік» влаштували майстер-клас для дітей воїнів, які загинули, захищаючи Україну, та для їхніх мам. 
З такою  ініціативою до них звернулась заступник міського голови Наталія Маленицька. І підприємець, член виконкому Роман Дідицький зі своїм колективом допомогли її реалізувати.
Діти зі своїми мамами під керівництвом шеф-кухаря готували страву.  Пані Анна ділилась секретами, давала поради, а згодом дозволила імпровізувати. Це була традиційна піца, але з додаванням творчості, фантазії, а також інгредієнтів за смаком і бажанням.  Кожен оформляв її на свій розсуд. Весь процес виготовлення перетвориться у тепле родинне свято.
 
Після випікання  всі разом дегустували смачні вироби та ділились враженнями.
 
«Діти в захваті, з нетерпінням чекали на цей день. Дуже гарний задум і для дітей, і для нас, дорослих, - отримати майстер-клас від самого шеф-кухаря», -каже мама Інна Вишневська.


Читайте також:

06 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти