Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

Розпочато процедуру громадського обговорення проєктів містобудівної документації

«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Театральній, 20 в місті Ковелі Волинської області» 

«Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області»

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Приватне підприємство «Ковелькомунпроект». 

Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 25 лютого 2021 року  № 5/86 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Театральній, 20» та від 22 квітня  2021 року  № 8/135 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення садового будинку та господарської будівлі в садівничому  масиві «Урожай».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна.
 
Основні техніко-економічні показники проєктів:
 
«Детальний план території реконструкції забудови по вулиці Театральній, 20 в місті Ковелі Волинської області»  (Завантажити)
 
 
Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається розміщення салону краси, шляхом проведення реконструкції квартири №19 на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку по вулиці Театральній, 20, розміщеного на земельній ділянці площею 0,1563 га (кадастровий номер 0710400000:01:004:0028) ,  яка  перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Площа квартири, що підлягає реконструкції складає 57,0 кв.м.
 
 «Детальний план території розміщення садового будинку в садівничому масиві «Урожай» в місті Ковелі Волинської області» (Завантажити)
 
 
Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південно-східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до території садівничого товариства. В межах проектної ділянки планується будівництво садового будинку в садівничому масиві «Урожай» на земельній ділянці площею 0,115 га (кадастровий номер 0710400000:34:003:0056), яка перебуває у приватній власності для ведення індивідуального садівництва. Площа забудови  складатиме 175,0 кв.м, площа мощення - 250,0 кв.м, озеленення – 725,0 кв.м.
 
Проєкти складаються  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка
З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  14 січня 2022 року по 14 лютого 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
 
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 14 лютого 2022 року.                
       
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.
 
Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 08 лютого 2022 року  о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх). 

Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

11 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2022 
Захворіли за добу: 85
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО: 28
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти