Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковелі затвердили тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

У Ковелі затвердили тарифи на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах

 Відбулося перше засідання виконавчого комітету у нинішньому році. Воно розпочалося із щирих та оптимістичних віншувань та веселих колядок і щедрівок  від народного аматорського гурту “Барви”. 
У ході роботи  було розглянуто понад сорок різнопланових питань. Зокрема,  заслухано звіт про виконання плану роботи виконавчого комітету міської ради за 2021 рік та прийнято план -  на нинішній рік.
 
Затверджено тарифи на  перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Проїзд для дорослого населення тепер вартуватиме 7 гривень, для студентів вищих навчальних закладів і професійно-технічних навчальних закладів та учнів шкіл - 4 гривні. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
 
Начальник управління економічного розвитку та торгівлі Юрій Кондратович  зауважив, що збільшення ціни на квиток - економічна необхідність і є кілька причин для прийняття такого рішення. Зокрема, подорожчали запчастини, паливно-мастильні матеріали, зросла мінімальна зарплата. Крім того, з 2019 року, коли встановлювались тарифи, значно зменшився пасажиропотік. Середня кількість перевезених людей за день одним ТЗ у 2018 році становила 400 чоловік.  
Як повідомив перший заступник  міського голови Тарас Яковлев,  робоча група вивчала ситуацію на сьогодні. За її даними у 2021 році одним рейсом скористалось лише 299 пасажирів.  Також він говорив про те, що міська влада  думає над тим, як осучаснити рухомий склад і дати можливість ковельчанам та гостям міста їздити в комфортних автобусах. 
На засіданні прийнято рішення з питань захисту прав дітей, розподілу, обліку і приватизації житла, містобудування і архітектури, соціального спрямування. 

Читайте також:

14 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти