Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

До мешканців стаціонарного відділення завітали колядники

До мешканців стаціонарного відділення завітали колядники

Новорічні та Різдвяні свята посідають особливе місце в душі кожного з нас. Розпочинаючи новий відлік часу ми відчуваємо потребу  щиро побажати один одному щастя та здоров’я, миру і злагоди. Різдвяна зірка має зігріти серце кожного і подарувати відчуття сімейного тепла і душевного спокою.
Особливої підтримки та родинного затишку потребують люди похилого віку, самотні та одинокі, які проживають у відділені стаціонарного догляду. Щоб створити такий затишок, підняти настрій та просто привітати у відділення завітали учні ліцею № 7.
 
З колядками та привітаннями виступили вихованці ліцею, подарувавши підопідчим не тільки гарний настрій, а й пригостивши їх солодощами.   Також до щирих побажань доєдналося духовенство українських церков, віншуючи присутніх з прийдешніми святами. 
 
Добрими друзями та бажаними гостями завше є слухачі Університету ІІІ віку. Підготувавши вітальну програму, вони також додали позитивних емоцій. Актова зала перетворилася на велику сцену, де  лунали колядки, щедрівки, слова шани і возвеличення Христа, панувала чудова атмосфера свята.
 
Час зимових свят унікальний. Від Миколая до Водохреща нас супроводжують гарний настрій, натхнення, радість та надія на краще.
 
 
Територіальний центр соціального обслуговування

Читайте також:

19 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти