Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припиняє свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

У Ковельській громаді діє “жовтий” рівень епіднебезпеки

У Ковельській громаді діє “жовтий” рівень епіднебезпеки

Під керівництвом міського голови Ігоря Чайки  відбулося засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС. 
Йшлося про продовження на території Ковельської територіальної громади карантину до 31 березня та додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. 
 
Завідувачка Ковельським міськрайонним відділом ДУ “Волинський ОЛЦМ України” Людмила Маляр повідомила, що кількість хворих у громаді  на коронавірус стрімко зростає.  За минулий  тиждень захворіло 64 особи проти 35 - тижнем раніше. Ріст - 83 відсотки. 
Рівень захворюваності становить 122,7 на 100 тисяч населення при середньообласному -  107,5 та районному 91,8 на 100 тисяч населення. 
 
Проводиться щоденний моніторинг закладів освіти. Станом на 18 січня 4 класи знаходяться на самоізоляції та дистанційному навчанні.
 
Також Людмила Маляр акцентувала на тому, що спостерігається зниження кількості проведених щеплень. За період з 12-18 січня вакцинувалось 787 осіб. За попередній  тиждень— 970.
З 6 січня дозволено бустерну дозу вакцини для всіх вакцинованих осіб віком  від 18 років. Оптимальний термін ревакцинації від 6 до 9 місяців після завершення первинного курсу.
За її словами, введення бустерної дози проти COVID-19 вже продемонструвало свою безпечність. Вона посилює імунну відповідь та ефективність проти різних актуальних варіантів коронавірусу. 
 
Тож вона закликає усіх зробити щеплення, адже це дозволяє уникнути  тяжкого перебігу хвороби, особливо серед груп ризику, а саме  людей віком від 60 років та осіб з серйозними супутніми хворобами. Введення бустерної дози наближає ефективність вакцин до 90 відсотків.
 

Читайте також:

20 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти