Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Представляємо Вам нову версію сайту Ковельської міської ради: https://kowelrada.gov.ua.

Про державні програми підтримки агроформувань, створення і розвиток сімейних фермерських господарств

Про державні програми підтримки агроформувань, створення і розвиток сімейних фермерських господарств

Учора працівники виконавчого комітету та старости Ковельської територіальної громади взяли участь у виїзній робочій зустрічі з питань державних програм підтримки агроформувань, створення і розвиток сімейних фермерських господарств та законодавчих ініціатив в АПК. Захід проходив за ініціативи Ковельської районної державної адміністрації. 

Про напрямки фінансової підтримки галузей агропромислового комплексу з державного та обласного бюджетів у 2021 році, а також про плани на 2022 рік учасникам зустрічі розповів керівник аграрного відомства Юрій Горбенко.
Йшлося й про те, що наразі відбувається процес створення сервісної служби, яка надаватиме послуги з реєстрації земельних ділянок. Говорили на семінарі  про державні програми підтримки для фермерських господарств. 
 
Також незабаром очікується роз’яснення Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень». На цьому акцентував увагу начальник Ковельської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Волинській області Ігор Костюк.
Загалом семінар виявився досить пізнавальним, учасники отримали багато корисної інформації, яка знадобиться їм у подальшій роботі.
 
 
Управління економічного розвитку та торгівлі

Читайте також:

27 січня 2022
Ковель VS Covid
Станом на 04.02.2022 
Захворіли за добу: 149
Одужали за добу: 81
Кількість хворих  в стац. МТМО: 45
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти