21 червня – форум бізнес- та ІТ-лідерів

21 червня – форум бізнес- та ІТ-лідерів

21 червня 2018 року в м. Київ (пр-т Лобановського, 119, концертний майданчик Stereo Plaza) відбудеться форум бізнес- і   ІТ-лідерів. Участь - безкоштовна. На заході буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM-I CRM-систем.
    У програмі:
    - історії успіху і кейси (кейси компаній про стратегії та підходи, що допомагають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту);
    - інструменти і технології (кращі практики застосування BPM-I CRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомагають компаніям швидко зростати і розвиватися);
    - тренінги і майстер-класи (авторські майстер-класи з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії).
    Своїм досвідом поділяться представники найбільших компаній: MTI, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, Fedoriv, Deloitte, Vodafone Україна, ELDORADO, Hewlett-Paskard Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, MULTIPLEX, Miller Heiman Group, Бізнес-Конструктор тощо.
    Більш детальну інформацію про форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від представників компанії Terrasoft за телефонами: +38(044) 363-31-33, +38(095) 924-36-96, а також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

                    Відділ економічного розвитку та торгівлі
                    виконавчого комітету Ковельської міської ради

Читайте також:

11 червня 2018
Фотогалерея
Оголошення
Анонс
Програма про наше місто
Служба зайнятості
Посилання на сайти