У Ковелі провели тренінги для персоналу центру надання адміністративних послуг

У Ковелі провели тренінги для персоналу центру надання адміністративних послуг

Нещодавно в рамках Програми «ULEAD з Європою» були проведені тренінги для персоналу центру надання адміністративних послуг.
На навчання, яке відбувалося в залі засідань виконавчого комітету, окрім працівників ЦНАПу, були запрошені представники Ружинської та Білинської сільських рад, комунальних підприємств, керівництво міської влади. 

Слухачі мали змогу ще раз ознайомитися з переліком та основними засадами нормативно-правових актів, які регулюють діяльність ЦНАПу; дискутувати з питань створення, відкриття та роботи віддалених робочих місць та територіальних підрозділів Центру.

Тренери Програми «ULEAD з Європою» Лариса Карпяк та Вікторія Костюк вдало поєднували виклад теорії з виконанням практичних завдань. Можливо, саме через це було цікаво досліджувати норми ділового етикету, складові та технології ефективної комунікації, знайомитися з техніками невербального спілкування, обговорювати проблеми порозуміння з відвідувачами, вивчати типи конфліктів та алгоритм роботи з конфліктним клієнтом та інше. Важливо, що тематика тренінгів спонукала учасників до самоаналізу, охопила аспекти діяльності ЦНАПу, пов’язані з роботою і з документами, і з відвідувачами.


Адміністрація ЦНАП

Читайте також:

23 жовтня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 19.04.2021 
Захворіли за добу: 88
Одужали за добу: 42
Кількість хворих  в стац. МТМО: 85
Фотогалерея
Анонс
Служба зайнятості
Посилання на сайти