У галереї мистецтв - виставка учасників 26-го конкурсу дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп»

У галереї мистецтв - виставка учасників 26-го конкурсу дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп»

Виставкова зала галереї мистецтв засяяла новорічно-різдвяним настроєм. Там представлено традиційну виставку учасників 26-го конкурсу дитячого малюнка «Зимовий калейдоскоп».

Різнобарв’я чисельних творів та невичерпна фантазія вразили членів журі, адже 240 юних художників представили 370 робіт.

Цьогоріч у зв’язку з карантином не було урочистого відкриття святкової експозиції, але переможці неодмінно отримають свої заслужені нагороди. 

Попереду у них нові творчі шляхи і перемоги! Зичимо конкурсантам здоров’я, позитивних емоцій, святкових приємних сюрпризів, радості в кожній миті життя!

До Вашої уваги переможці і призери конкурсу.

«Гран-прі» - Дацюк Катерина (Люблинецька ДШМ, викладач Грицюк Л.О.).

вікова категорія до 13-15 років (включно):

1 місце

Яблонська Олександра Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

2 місце

Демчук Ілля Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Тарасенко Марія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.

3 місце

Мальчук Юлія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.
Козюк Валерія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Антончик Дмитро Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Цьомик О.С.

вікова категорія 10-12 років (включно):

1 місце Атаманчук Ірина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Дудинець Ірина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
2 місце Панасюк Оксана Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Цьомик О.С. Оксенюк Олександра Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
3 місце Жупанова Дарія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
Мельник Вероніка Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

вікова категорія до 9 років (включно):

1 місце Бєлуха Кіра м. Ковель
Осіпук Валерія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
2 місце Гураль Єлизавета Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
3 місце Костюк Ангеліна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Галушко Дар’я Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А
Потапова Варвара Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.

категорія декоративно-прикладних творів:

1 місце Батюк Соломія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.
Баландюк Софія ЗДО №12 «ЗОЛОТА РИБКА» 
2 місце Гурін Богдана ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.
3 місце Медвідь Наталія ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М. Андрощук Христина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.

колаж:

1 місце Кондратюк Дарина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В. 
2 місце Гураль Єлизавета Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В. Качур-Яворович Олександра Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.
3 місце Янчук Ангеліна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В. 
Попко Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.
Шафарчук Уляна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

номінації:

ЗА ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАННЯ
До 9 р.
Жук Єва Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
Кутергіна Крістіна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Десятнічук Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Бортнік Юлія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Богдан Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука       Викладач В'юн  І.А.
Погонюк Марина ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.
Слободян Юлія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Олійник Микита Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Канарська Євангеліна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Грицевич Уляна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Тимощук Дарина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Бєлуха О.В.
Смичик Дарина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука       Викладач В'юн  І.А.
Воробей Каріна Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Кухарчук Єлизавета Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука       Викладач В'юн  І.А.
Чапко Софія  Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Чапко Меланія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Івчик Вероніка Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Бєлуха О.В.
Зелінська Марія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Титюк Юлія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Попко Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Бєлуха О.В.
Смірнова Шеріган Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.
10-12 р.
Бобрик Дар’я Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Дорошук Суламіта Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Жуковська Христина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
Зінчук Марія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Данилюк Вікторія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Дем'янчук Анастасія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Книш Соломія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Колб Вікторія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Кот Альона Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Корець Анна Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Лавринюк Надія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.
Ліснічук Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.
Матлах Анна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Опольська Дар’я Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука   Викладач Луцик О.І.
Потапенко Анастасія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А., Дятел Л.В.
Парфенчик Анастасія Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Пасько Христина Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Троцюк Іванна Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Шнайдер Дарина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач В'юн І.А.
Чабан Олександра

Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.

13-15 р.
Гурін Богдана  ПУМ гурток «Чарівний пензлик» керівник Цюп'яшук О.М.
Дремлюга Єлизавета Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Канарська Єлизавета Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Луцик О.І.
Кондрашова Ангеліна Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.
Осійчук Софія Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
  Кращому з наймолодших учасників
Войтюк Поліна

М. Ковель

Баландюк Софія 

ЗДО №12 «ЗОЛОТА РИБКА»
  За оригінальність творчої ідеї
Медвідь Наталія  
 
ДПМ
Сізих Дарина Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Дятел Л.В.
Кузьмук Злата Станція юних техніків , гурток «Технічний дизайн» керівник Невесенко Т.В.
Пащенко Вероніка  Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Белінська Марина Люблинецька ДШМ Викладач Грицюк Л.О.
Якимчук Анна Станція юних техніків , гурток «Бісероплетіння» керівник Дунай Т.Ф.
Бєлуха Кіра М. Ковель
Дубіна Зоряна ПУМ , гурток «Солом’яне диво», керівник Каменчук Л.В.
Бондарук Максим Ковельська ДХШ ім. А.Лазарчука Викладач Бєлуха О.В.
Нічипорук Уляна Станція юних техніків , гурток «Бісероплетіння» керівник Дунай Т.Ф.

Дякуємо відділу культури за можливість відзначити юних художників не тільки дипломами та грамотами, а ще й подарунками.

Олена Цьомик, 
голова журі конкурсу «Зимовий калейдоскоп» 
 

Читайте також:

29 грудня 2020
Ковель VS Covid
Станом на 21.01.2021
Захворіли за добу: 14
Одужали за добу: 3
Кількість хворих  в стац. МТМО: 20
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти