Як зміни чекають на двори по вулицях Театральній, 32, Сагайдачного, 15

Як зміни чекають на двори по вулицях Театральній, 32, Сагайдачного, 15

Ще 5 дворових територій планують відремонтувати у Ковелі — на Театральній, 32, Сагайдачного, 15 та бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35. 

Учора міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником Тарасом Яковлевим зустрілись з людьми, які мешкають за двома першими адресами, аби порадитись щодо майбутніх змін.

Загалом, представлені директором ПП «Ковелькомунпроект» Віктором Дубиною, пропозиції були підтримані. Жильці погодились на розширення проїжджої частини з трьох з половиною до п’яти з половиною метрів. Щоправда, для цього доведеться поступитись зеленою зоною. Також біля будинків з’являться тротуари та місця для квітників.

Схвалили пропозицію щодо облаштування майданчика зі сміттєвими баками. Він служитиме для кількох багатоповерхівок, де і проведуть ремонт.

Дитячі майданчики теж на цих територіях оновлять. Міський голова запропонував з їх комплектацією визначатись тим, хто тут живе.

За необхідності будуть замінені мережі. Найбільшу проблему — підтоплення, допоможе вирішити система водовідведення, облаштування якої є першочерговим завданням для проєктантів.

Люди поскаржились, що їх двори постійно використовують для стоянки автотранспорту працівники та покупці Привокзального ринку. Просили врегулювати це питання. Як повідомив Тарас Яковлев, за законом не можна заборонити заїзд на території легковиків, для великогабаритних вантажних машин такі обмеження можна ввести.

Ігор Чайка зауважив, що це наймасштабніший і найбільш затратний фінансово проєкт реконструкції прибудинкової території у Ковелі, адже включає одразу п’ять дворів. Тож роботи будуть виконуватись у кілька етапів і можуть розтягнутись у часі.

Люди кажуть, їм приємно, що про них згадали, адже дехто тут мешкає по 40 років і не пригадує, коли у них проводили якісь ремонти. Їх навіть не лякає, що реконструкція буде у наступному році. Вони подякували за увагу до них і розуміння.

У понеділок, 14 червня, така ж зустріч о 18.00 запланована з жителями будинків, що на бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35.

Читайте також:

10 червня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 21.10.2021 
Захворіли за добу: 89
Одужали за добу: 32
Кількість хворих  в стац. МТМО:  97
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти