З 21 червня змінюється режим роботи виконавчих органів міської ради, крім ЦНАПу

З 21 червня змінюється режим роботи виконавчих органів міської ради, крім ЦНАПу

Сьогодні на черговому засіданні виконавчого комітету розглянуто 35 питань порядку денного.
З-поміж іншого члени виконкому погодили режим роботи трьох магазинів «Сім 23. Зручний маркет» (вул. Володимирська, 101, Заводська, 13, бульвар Лесі Українки, 12), які працюють без вихідних з 7.00 до 23.00 год., без обідньої перерви.

Затвердили умови продажу на аукціоні об'єкта малої приватизації комунальної власності міста - частини приміщення гаражів загальною площею 43,7 кв.м, які розміщені на вул. Драгоманова,17.

Виконком також підтримав проєкт рішення про клопотання щодо присвоєння почесного звання “Мати-героїня” ковельчанці Надії Семенюк, яка виховує п’ятеро дітей.

До переліку адміністративних послуг виконавчих органів
Ковельської міської ради, які надаються через управління «Центр надання адміністративних послуг», включено: рішення про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на підставі сертифіката на право на земельну частку (пай); рішення про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та виділення земельної частки (паю) в натурі (на місцевості); рішення про надання дозволу на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв); рішення про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) невитребуваних земельних часток (паїв).

Погоджено склад журі Регіонального закритого архітектурного бліц-конкурсу на кращу концепцію реконструкції Привокзальної площі у місті Ковелі.

Ухвалено новий режим роботи виконавчих органів міської ради, за винятком центру надання адміністративних послуг. З 21 червня вони працюватимуть:
- з понеділка по четвер з 08.30 до 17.30 год;
- у п'ятницю з 08.30 до 16.15 год.;
- обідня перерва з 12.00 до 12.45 год.

Прийнято чимало рішень з житлових, містобудівних, комунальних, соціальних та питань захисту прав дітей.

Читайте також:

10 червня 2021
Ковель VS Covid
Станом на 24.09.2021 
Захворіли за добу: 32
Одужали за добу: 10
Кількість хворих  в стац. МТМО:  71
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти