У Ковелі планують збудувати два дев'ятиповерхових будинки, облаштувати зелену зону зі спортивним майданчиком

У Ковелі планують збудувати два дев'ятиповерхових будинки, облаштувати зелену зону зі спортивним майданчиком

 З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території розміщення багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками по вулиці 40 років Перемоги в місті  Ковелі Волинської області» (Скачати).

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами. 
Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради
Розробник містобудівної документації: Комунальне підприємство «ВОЛИНЬПРОЕКТ» м. Луцьк Підстава для  розроблення: рішення Ковельської  міської ради від 04 березня  2021 року  № 6/3 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. 40 років Перемоги».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради  Мурай Людмила Любомирівна. 

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля. Відповідно до генерального плану ділянка належить до територій багатоповерхової житлової забудови. 

Територія охоплена детальним планом має площу 7,684 га і включає:
    •   земельну ділянку  площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13 по вул. 40 років Перемоги;
    •  ділянку площею 0,349 га, яка перебуває у комунальній власності і належить до територій багатоповерхової житлової забудови;
    •  а також прилеглі території, які перебувають у приватній власності  для розміщення автостоянок та об’єктів інженерної інфраструктури, садибної житлової забудови площею 2,0296 га.

Проєктом передбачається розміщення двох дев’ятиповерхових багатосекційних житлових будинків на  454 квартири з вбудованими об’єктами громадського призначення та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками на земельній ділянці площею 5,3054 га (кадастровий номер 0710400000:15:002:0031), яка перебуває у постійному користуванні ліцею №13. Зокрема територія для розміщення багатоквартирних житлових будинків в межах цієї ділянки складає 1,5 га. Ділянка для розміщення і обслуговування об’єктів фізичної культури та спорту має площу  0,702 га.    Ділянка  сформована для обслуговування ліцею  - 3,1034 га
Зелена зона з фізкультурно-спортивними майданчиками сформована на території 1,051 га (0,702 га – земельна ділянка, що належить ліцею, 0,349 га - землі комунальної власності). Ця зона включає  майданчики для гри у баскетбол, теніс, для катання на роликах та ковзанах, майданчик з вуличними спортивними тренажерами, дитячі ігрові майданчики.  
На території, охопленій детальним планом також передбачені  майданчики для зберігання  автомобілів у кількості 373 машино-місця. З них 125 машино-місць в межах проєктної ділянки для будівництва багатоквартирних житлових будинків, 220 машино-місць будуть розміщені на автостоянках, решта - в кількості  28 машино-місць передбачені  вздовж житлових вулиць. Площа забудови складатиме 4650,0 кв.м, площа мощення – 3600,0 кв.м, площа озеленення – 6750,0 кв.м. 
Проект складається  з текстових та графічних матеріалів 
Графічні матеріали:
Схема розташування території у планувальній структурі міста
План існуючого використання території
Проектний план
Схема інженерної підготовки території та вертикального планування
Текстові матеріали: 
Пояснювальна записка

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kovelrada.gov.ua у рубриці «публічна інформація», підрубриці «публічна інформація щодо містобудівної діяльності», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому  поверсі будинку рад і у  відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з  23 листопада 2021 року до 22 грудня 2021 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою:  м.Ковель вул. Незалежності,73. 
 
Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови  за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73  або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 грудня 2021 року.                
 
Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.
Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території багатоквартирних житлових будинків та зеленої зони з фізкультурно-спортивними майданчиками по вулиці 40 років Перемоги в місті  Ковелі Волинської області» відбудуться 14 грудня 2021 року о 15.00 в сесійному залі  Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).
 
Відділ містобудування та архітектури
виконавчого комітету Ковельської міської ради»
 
 

Читайте також:

22 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти