У Ковелі поліпшують умови для людей з інвалідністю

У Ковелі поліпшують умови для людей з інвалідністю

Нагадаємо, влітку представники міської влади, громадських організацій, люди з інвалідністю разом подолали один з маршрутів центральною частиною міста і визначили, наскільки він є комфортним для візочників. У ході такої інспекції було виявлено низку недоліків, які міська влада взялась усунути.
 
Сьогодні перший заступник міського голови Тарас Яковлев та заступник міського голови Наталія Маленицька проаналізували, що уже вдалось зробити. 
 
Зокрема, у стоматполіклініці поміняли двері. Втім, ще справу не завершено: необхідно облаштувати в’їзд, прибрати другі двері та поріг, які заважають мобільно пересуватись на візку.

 
У сквері Слави пандус, про який йшлося під час літніх домовленостей, уже діючий. Його  на практиці перевірила ковельчанка Аня зі своєю дітворою.
 
Каже, що це додає зручності і батькам з маленькими дітьми. Тепер простіше гуляти з візком і не треба його зайвий раз піднімати.
 
Подбали про поручні до пандуса у бібліотеці. Крім того, Тарас Яковлев зазначає,  що триває ремонт тротуарів на окремих відрізках вулиці Незалежності, де уже передбачені з’їзди з тактильною плиткою. Це теж створить хороші умови  для людей з вадами здоров’я.

Як тільки всі роботи будуть завершені,  то їх якість оцінять представники комітету доступності та  визначать  нові завдання, аби Ковель ставав комфортним для всіх.

Читайте також:

24 листопада 2021
Ковель VS Covid
Станом на 06.12.2021 
Захворіли за добу: 28
Одужали за добу:106
Кількість хворих  в стац. МТМО:82
Фотогалерея
Служба зайнятості
Посилання на сайти