Дорогі друзі!

Інтернет-ресурс, на якому ви перебуваєте, припинив свою роботу.

Черговий успіх юної ковельської борчині

Відбувся відкритий Кубок Львова з вільної боротьби серед юнаків  та дівчат 2004-2006 років народження.

У змаганнях взяли участь  близько 600 спортсменів з різних регіонів України, а також з Білорусі, Литви, Молдови та Азербайджану.

Ковель представляли вихованці ДЮСШ №1 імені заслуженого тренера України Петра Стуса.
У категорії 46 кг Діана Рисьова перемогла  суперниць з Тернопільської, Херсонської областей та Білорусі. Дівчина вийшла у фінал. Втім, поступившись  у напруженій боротьбі спортсменці зі Львова, ковельчанка стала срібною призеркою змагань.

Свій виступ успішно розпочав Олександр Кадіра в категорії 71 кг. Він переміг борців із Сум та Житомира. У поєдинку за вихід у півфінал поступився супернику з Київщини.

Щиро дякуємо підприємцю Тетяні Дерчич  за підтримку наших спортсменів.